Ані багатство, ані влада, ані могутність і сила не окупить глупоти й не заступить мудрости; без мудрости сила чи значення буде в найліпшім разі робити враження якогось фізичного рідкісного явища, а лише мудрість буде імпонуючим духовним людським явищем.
Андрей Шептицький, предстоятель Української Греко-Католицької Церкви, Митрополит Галицький та Архієпископ Львівський

Дніпропетровщину прикрасять «території комфорту»

У районному центрі Томаківка розпочалась реконструкція парку
6 травня, 2020 - 19:36
ФОТО НАДАНО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЮ ОДА

Це — частина обласного проєкту «Територія комфорту». Нині підрядники вже завершили підготовчі роботи, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко. «Основна ідея — поліпшити екологічну ситуацію на Дніпропетровщині та створити для мешканців затишні зони відпочинку.

У планах на 2020-й — збудувати та реконструювати 15 парків, скверів, площ та бульварів у різних куточках регіону. На це з обласного бюджету виділили 200 млн грн, — зазначив голова ОДА. — Перший об’єкт, на якому вже стартували роботи — паркова зона у Томаківці». В цьому райцентрі реконструюють майже 2 гектари території. У парку облаштують дитячі та спортивні майданчики, прокладуть пішохідні доріжки та зроблять освітлення. За проєктом «Територія комфорту» сучасні зони відпочинку мають з’явитися у Жовтих Водах, Павлограді, Марганці, Кривому Розі, Синельниковому, Підгородному. Також парки, бульвари і сквери облаштують для мешканців Софіївки, Васильківки, Межової, Царичанки, Покровського та Слобожанського.

Вадим РИЖКОВ, «День», Дніпро
Газета: 
Рубрика: