Свобода, друже мій, священна, це одна з найбільших цінностей, яку ми повинні врятувати за будь-яку ціну.
Ернесто Сабато, аргентинський письменник, фізик і художник

До Дня Соборності

у Вінниці проведуть масштабний квест з історії України
11 січня, 2019 - 11:20

До Дня Соборності та 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки у Вінниці та області відбудеться низка заходів. Окрім богослужінь у храмах області та урочистостей, вінничанам презентують виставку архівних документів та влаштують загальноміський квест «Єднання заради Незалежності» на знання подій 100-річної давності. Завершить відзначення Дня Соборності на флешмоб «Єдина країна», під час якого учасники вишикуються у формі слів «Соборна Україна» та виконають державний гімн.

«У межах святкування проходитиме ціла низка книжкових, художніх та фотовиставок, засідань круглих столів, науково-практичних конференцій, — розповідає директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА Світлана Василюк. — У навчальних закладах області відбудуться семінари, позакласні читання з історії України, тематичні уроки з історії та української літератури, бесіди, години спілкування, виставки в шкільних бібліотеках. Безпосередньо у переддень і в день свята в обласному центрі пройдуть урочисті збори представників влади, політикуму та громадськості. Державний архів у Вінницькій області представить документальну виставку. Відбудуться спортивні змагання і вперше ми проведемо флешмоб та квест для знавців історії України».

Окрім цього, у межах відзначення державного свята відбудеться покладання гірлянд до кількох меморіальних знаків, які розташовані у Вінниці.

Олеся ШУТКЕВИЧ, «День», Вінниця
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments