Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

Доїхав комфортно? Подякуй екіпажу!

У Вінниці городяни визначають найввічливішого водія громадського транспорту
19 лютого, 2020 - 19:29
ФОТО НАДАНО АВТОРОМ

«Марафон взаємоввічливості» оголосила Вінницька транспортна компанія. Тепер пасажири можуть віддячити за чемність у трамваї, тролейбусі та автобусі, проголосувавши за найвідповідальніші екіпаж міського громадського транспорту. Для цього потрібно знайти у транспорті плакат з номером екіпажу й відсканувати QR-код. Далі — зробити три прості дії: натиснути на значок голосування, обрати номер екіпажу, який сподобався, і клацнути на кнопку «голосувати». Який екіпаж набере найбільше голосів, той і переміг.

«Щодня ми проводимо у транспорті чимало часу: хтось їде на роботу, хтось — на навчання, а комусь терміново потрібно знати, які ціни сьогодні на вінницьких ринках, — розповідає директор Вінницької транспортної компанії Михайло ЛУЦЕНКО. — Наше завдання забезпечити якість і безпечність перевезення пасажирів, але й ввічливості у транспорті ніхто не скасовував. Тому вирішили запропонувати вінничанам визначити найкращий екіпаж, простимулювати водіїв працювати професійніше і разом з тим закликати городян поводитися у транспорті достойно одне щодо одного».

Проєкт реалізується у співпраці з радіокомпанією «Місто над Бугом». Редакторка відділу розважальних програм Альона ЄЛАГІНА каже, що «Марафон взаємоввічливості» покликаний зробити людей добрішими і прибрати негатив, який час від часу виникає у транспорті на порожньому місці.

«Оголошення зупинок, рекомендації та пропозиції лунають у громадському транспорті голосами наших радійників. Щодня вінничани і гості міста слухають фрази: «Обережно, двері зачиняються», «Розраховуйтесь, будь ласка, за проїзд» чи «Поступайтесь місцем старшому». Багато років поспіль такі оголошення вчать нас бути ввічливими, але чемними та професійними мають бути і водій, і кондуктор, незалежно від погодних умов, власного настрою чи тисняви у салоні. Так народилася ідея запровадити марафон для взаємоввічливості, — відзначає Альона. — Тому якщо вам комфортно рухатися містом з екіпажами Вінницької транспортної компанії — віддайте їм свої голоси. Отримали щасливий білет від чемного та усміхненого водія? Посміхніться у відповідь і подякуйте йому, проголосувавши за екіпаж, у якому він працює. Разом ми зробимо наше місто добрішим».

 Результати голосування мають оприлюднити уже за місяць. За підсумками переможці одержать пам’ятні нагороди. Які саме — організатори не розголошують. Нагородження переможців відбудеться до Дня комунального працівника, тобто 15 березня.

Олеся ШУТКЕВИЧ, «День», Вінниця
Газета: 
Рубрика: