Пристрасть до перемоги палає в кожному з нас. Воля до перемоги — питання тренування. Спосіб перемоги — питання честі.
Маргарет Тетчер, прем'єр-міністр Великої Британії (від Консервативної партії) у 1979–1990 роках

Дворічне вивчення англійської

У Дніпрі дітям учасників ООС та підліткам із вразливих категорій пропонують безоплатну програму
5 вересня, 2019 - 11:43

Поглибити знання англійської, більше дізнатися про культуру та історію США, розвинути лідерські навички— у дворічній програмі від Посольства США Access. Долучитися до неї можуть підлітки із родин учасників АТО. Навчання— безоплатне. Заняття проводитимуться у Дніпрі. Про це повідомили в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації, передає www.kmu.gov.ua.

 «Діти атовців від 13 до 15 років можуть долучитися до дворічної програми поглибленого вивчення англійської. Початковий рівень знань не важливий. Головне— бажання вивчати мову»,— розповіла начальниця управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Наталія ШУЛІКА.

З дітьми працюватимуть висококваліфіковані досвідчені викладачі. Заняття проводяться двічі-тричі на тиждень. Вони проходитимуть в інтерактивній формі — і в аудиторії, і на вулиці. Акцент — на навичках спілкування англійською. Навчатимуть і граматики. Учні робитимуть презентації, виконуватимуть різні вправи. Навчання та підручники— безоплатні.

Останній тиждень навчання, влітку 2021 року, пройде на базі дитячого центру відпочинку в мальовничому куточку України. Там на дітлахів чекатиме 40 годин інтенсиву з англійської. А потім вони отримають сертифікати Держдепартаменту США.

«Програма малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства США в Україні» фінансується Держдепартаментом США. У Дніпрі її реалізують за участю громадської організації «Нове бачення». Приєднатися до програми можуть і підлітки 13— 15 років з інвалідністю, і з малозабезпечених сімей.

Газета: 
Рубрика: