Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

Гарний приклад!

У Львові жителі одного будинку пошили 250 марлевих пов’язок і роздали їх безкоштовно
26 березня, 2020 - 20:22
ФОТО НАДАНО ТАРАСОМ КОЛОДІЄМ

«Ми почали з того, що деяких старших мешканців нашого будинку почали забезпечувати продуктами, люди почали боятись виходити з дому у зв’язку з поширенням епідемії. Двірник, прибиральниця, інші мешканці нашого будинку купували їм продукти і приносили. Потім за деякий час ті люди звернулися до нас, чи немає в ОСББ масок», — про те, як виникла ідея пошити маски, розповідає Тарас КОЛОДІЙ, голова ОСББ будинку «Тичини-15».

Через завищену ціну на маски, а також через звернення мешканців маски вирішили шити просто у квартирах мешканців. Багато з них — кравчині. «Наш будинок — від фабрики «Маяк». У ньому мешкають люди, які зараз працюють. Тобто у нас всі за фахом, практично в кожній квартирі мешкає кравчиня. ОСББ закупило тканину, марлю, резинки, а з мешканцями будинку домовилися, що з них робота. Закупівля матеріалів коштувала приблизно 500 гривень», — розповідає Тарас Колодій.

Загалом до пошиття масок залучили до десятка людей. За два дні пошили 250 масок. «Погодилися п’ять квартир, ще дві квартири роблять розкрій. Люди ще і зараз шиють. Ми пошили 250 штук. Тобто у нас проживають 510 людей і ще персонал. Маски ми шиємо багаторазові, там є три товстих шари марлі. Тобто їх у кінці дня потрібно випрати, продезінфікувати або ж попрасувати», — уточнив голова ОСББ.

У цьому ОСББ планують пошити ще 250 масок. Їх мешканці отримають безкоштовно.

Катерина САДЛОВСЬКА
Газета: 
Рубрика: