Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Iз 2015 року – 50 людей

На Луганщині ветерани АТО стають підприємцями
7 вересня, 2018 - 11:45
ФОТО LIFE-AFTER-ATO.COM.UA

Магазин насіння та рослин у Лисичанську, новий продуктовий магазин у Біловодську, виробництво гіпсових і бетонних виробів, переробка горіхів у Старобільську, перукарські послуги, переробка і консервування овочів та фруктів, ремонт та обслуговування машин та установок у Попасній — це лише декілька справ, започаткованих на Луганщині ветеранами АТО за підтримки служби зайнятості.

Зовсім нещодавно ці чоловіки мужньо захищали Україну на сході зі зброєю в руках, а сьогодні вони започаткували свій бізнес. Стартовим капіталом для них стала одноразова допомога по безробіттю, яку виплачує служба зайнятості після успішного захисту бізнес-плану. Дехто з нових підприємців змогли забезпечувати не лише власні родини, а й створили по кілька робочих місць: узяли на роботу продавців, водіїв, слюсарів та інших майстрів.

Загалом з 2015 року за підтримки служби зайнятості одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності отримали 203 жителі Луганської області (50 — ветерани АТО), в тому числі 31 особа — цього року. Крім ветеранів АТО, власну справу започатковують безробітні місцеві жителі та переселенці.

Наразі в регіоні колишні безробітні, які розпочали власну справу, надають населенню широкий спектр послуг і робіт: ремонт комп’ютерів та побутової техніки; роздрібна торгівля продуктами, одягом і взуттям; вантажні перевезення й таксі; свинарство та бджільництво; ветеринарія і торгівля фармацевтичними засобами; перукарські послуги, переробка овочів, обслуговування автомобілів тощо.

Наталія БІЛЕНЬКА, Луганщина
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ