Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Колишній мер Дніпра повертається до політики

На посаді очільника міста Іван Куліченко пропрацював півтора десятиліття за чотирьох президентів України
2 вересня, 2020 - 19:36

Міський голова Дніпропетровська 2000-2014 років Іван Куліченко знову йде на місцеві вибори разом із партією «Наш край». Про це сам Куліченко, який в минулому очолював також Асоціацію міст України, повідомив під час пресконференції. За його словами, за нинішньої ситуації розвиток місцевого самоврядування є запорукою відновлення економічного й ресурсного потенціалу країни. Він зазначив, що «Наш край» перебуває на перших позиціях серед партій, представлених у місцевих органах влади. «Там багато моїх колег, і на сьогодні «Наш край» — це політична сила, яка посідає 3-є місце в Україні за представництвом в органах місцевого самоврядування. Ця сила має досвід, молодість і зухвальство, аби просувати важливі процеси як у Дніпрі, так і Україні. Ми не хочемо когось критикувати і щось вимагати. Ми хочемо пропонувати і робити це разом», — заявив Іван Куліченко. За його словами, в команді чекають на професіоналів, спроможних запустити економіку громад.

Нагадаємо, «Наш край» — всеукраїнська політична партія, зареєстрована 23 серпня 2011 року під назвою «Блокова партія». 2014 року цей проект перейменували на «Наш край». На місцевих виборах 2015 року партія посіла третю позицію, здобувши 156 місць на посадах голів міст, селищ і 4375 депутатських мандатів. На думку політологів, тоді «Наш край» привернув на місцевих виборах значну частину колишнього електорату Партії регіонів.

Зараз «Наш край» виступає за розвиток місцевого самоврядування, як і партія «Пропозиція», одним з лідерів якої є нинішній мер Дніпра Борис Філатов. Як свідчать результати опитування, що його провів Центр соціальних та маркетингових досліджень «Социс», за чинного мера Дніпра Бориса Філатова мають намір голосувати 43% виборців. Решта потенційних кандидатів набирають значно менше голосів. Так, за ексмера Івана Куліченка могли б проголосувати 3,6 відсотків виборців. На посаді очільника міста він пропрацював півтора десятиліття за чотирьох президентів України. Після відставки з посади міського голови Іван Куліченко був депутатом Верховної Ради минулого скликання і входив до пропрезидентської фракції Блоку Петра Порошенка.

Вадим РИЖКОВ, «День», Дніпро
Газета: 
Рубрика: