Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Квіти — медикам

На Херсонщині фермер дарує тюльпани зі свого поля працівникам лікарень
23 квітня, 2020 - 19:42
ФОТО З САЙТУ КАХОВСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ

Віталій Шакало — фермер із с. Любимівка Каховського району Херсонщини. Уже кілька років поспіль він організовує фестиваль «Маленька Голландія».

На кількох гектарах він висаджує тюльпани просто заради краси. Ініціатива перетворилася на привабливу фотозону, яку в минулі роки відвідали тисячі туристів з України і закордону.

Фермер говорить, що до цьогорічного фестивалю готувалися ретельно, очікували на велику кількість гостей. Та помилуватися цвітінням тюльпанів і провести фестивальні заходи не вийде через карантин. Заради безпеки у фермерському господарстві вирішили не проводити навіть індивідуальні екскурсії. Однак Віталію порадили цікаву ідею, як його квіти можуть порадувати інших.

«Одна з наших підписниць у соцмережі порадила: цю красу можна подарувати медикам. Ми вирішили втілити цю ідею», — каже фермер.

Зрізати і доставляти квіти до лікарень запросили знайомих волонтерів, адже Віталій працює на своєму полі удвох із дружиною і не завжди має час, аби розвезти подарунки. За кілька тижнів, каже Віталій, у різні населені пункти Херсонщини віддали більше десяти тисяч квітів.

«Коли люди дізналися про нашу ініціативу, почали дзвонити і приїжджати за тюльпанами з інших селищ і міст. Ми не проти. Нехай квіти радують якомога більше людей. Далі у нас по плану цвітіння лілій. Сподіваюсь, до цього часу карантин мине і ми зможемо показати цю красу всім охочим», — говорить Віталій Шакало.

Іван АНТИПЕНКО, «День», Херсон
Газета: 
Рубрика: