Єдина ознака, за якою пізнаємо народ, до того ж ознака незамінна й остаточна – єдність мови
Олександр Потебня, видатний український мовознавець, філософ, доктор філології, професор

Law in action

Для столичної молоді проведуть курс правової грамотності
22 жовтня, 2019 - 10:09

Із 29 жовтня у місті стартує курс правової грамотності «Law in action: підприємництво та антикорупційне право». Проєкт спрямований на навчання студентів неюридичних спеціальностей правових аспектів створення та ведення бізнесу в Україні, повідомляє kyivcity.gov.ua. Організаторами виступили ГО «ДАКУС», Київський молодіжний центр та «Українська академія онлайн-освіти».

Курс складатиметься із двох блоків: підприємництва та антикорупційного права. Перший блок — «Підприємництво» — пояснюватиме, як зареєструвати бізнес, захистити його і сплачувати податки, а також включатиме такі лекції: реєстрація бізнесу; оподаткування бізнесу; юридичні аспекти вибору, реєстрації та правового захисту логотипу; правові аспекти захисту бізнесу. Другий блок — «Антикорупційне право»: лекція про роботу, підслідність і значення для правової системи Вищого Антикорупційного суду, а також лекція від комітету Верховної Ради України з антикорупційної політики з екскурсією до Верховної Ради.

Учасниками курсу можуть стати студенти I—VI курсів усіх спеціальностей. Найактивніші слухачі отримають вільний доступ до деяких онлайн-курсів «Української академії онлайн-освіти».

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ