Я — грузин, але, якщо потрібно, я віддам життя за Україну.
Георгій Гонгадзе, український журналіст

Музична «МЕТЕОРА» вибухне в Українському домі

Кияни та гості столиці зможуть насолодитися чудовою інструментальною музикою у виконанні українського скрипаля-віртуоза Святослава Кондратіва
7 грудня, 2018 - 11:50

Другий всеукраїнський тур відомого вітчизняного скрипаля-віртуоза Святослава Кондратіва завершиться 9 грудня в столичному Українському домі. На шанувальників таланту найромантичнішого музиканта України чекає оновлена інструментальна програма в рамках проекту #СвітОчимаСкрипаля. Кожен концерт Кондратіва — це не лише неординарна музична подія, а й віртуальна подорож різними куточками світу, адже свої композиції маестро створює під час мандрівок найкрасивішими місцями нашої планети. Погодьтесь, не на кожному концерті ми можемо перенестись з піщаних барханів Сахари до норвезьких фіордів, а звідти через узбережжя Атлантики до Барселони чи Нью-Йорка. Саме таку подорож пропонують нам здійснити цієї неділі Святослав Кондратів та його талановитий колектив. До речі, цього разу слухачі зможуть побувати у гірській Греції, піднятись разом із музикантами на вершини Олімпу та Парнасу, і все це завдяки новій композиції «Метеора», що вперше пролунає на київській сцені.

Тож всіх, хто бажає здійснити на цих вихідних кругосвітню подорож, але не встиг купити квитки на літак, чекає неперевершений Святослав Кондратів та його #СвітОчимаСкрипаля.

Вікторія ШИТИК, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments