Минуле не зникає. Героїчно пролита кров не зникає. Вона трансформується в нову форму духовної енергії, породжує людину, яка має його виспівати. Минуле воскресає і розцвітає в генієві.
Євген Сверстюк, український письменник, доктор філософії, президент Українського пен-клубу

На 26,5% більше, ніж торік

Рівень професійної захворюваності серед працівників українських підприємств зріс
12 листопада, 2019 - 19:14

Зростання рівня професійної захворюваності серед працівників українських підприємств пов’язане з випадками неякісного проведення медичних оглядів, за результатами яких вчасно не виявлено підозри на профзахворювання, повідомила прес-служба Фонду соціального страхування України (ФССУ), передає Інтерфакс-Україна.

За даними ФССУ, за січень-вересень 2019 року кількість професійних захворювань збільшилася на 26,5%, або на 348 захворювань (до 1662) порівняно з аналогічним періодом 2018 року.

У фонді зазначають, що попереднє і періодичне проходження медичних оглядів є обов’язковим для всіх працівників, що виконують важкі або шкідливі роботи в небезпечних умовах праці, де є необхідність у професійному відборі, а також для всіх осіб віком до 21 року незалежно від умов праці.

Проходження медоглядів здійснюється працедавцем за його рахунок. Крім того, за результатами медичних оглядів працедавець зобов’язаний у повному обсязі провести відповідні оздоровчі заходи, визначені в завершальному акті, а також усунути причини, що призводять до професійних захворювань.

Газета: 
Рубрика: