Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

«Найкраща іноземна команда»

Українські медики-прикордонники вибороли два кубки в міжнародних змаганнях
1 жовтня, 2019 - 10:01

Днями представники Держприкордонслужби — лікарська бригада військово-медичного клінічного центру, що у Львові, на запрошення польських колег взяли участь у ХVІІІ Міжнародних змаганнях з медичного рятівництва в м. Лєгніца та відмінно подолали всі сім етапів випробувань, повідомляє dpsu.gov.ua.

За результатами змагань міністр охорони здоров’я Республіки Польща вручив українським медикам-прикордонникам кубок «Найкращі учасники змагань» та окремо — кубок «Найкраща іноземна команда».

Наразі працівники Львівського шпиталю знайомі з найкращими сучасними методами та методиками медичного рятівництва та перспективами розвитку екстреної медичної допомоги в європейських країнах. Також делегати Держприкордонслужби ознайомилася з медичним забезпеченням та технічним устаткування реанімобілів і обговорили з колегами подальшу співпрацю, навчання та участь у таких змаганнях і надалі.

Варто зазначити, що співпраця з представниками органів охорони здоров’я Польщі та прикордонним відомством України розпочалося ще 2006 року. Впродовж усіх цих років співпраця поглиблювалася, польською стороною надавалася гуманітарна допомога з медичного обладнання, реанімобілів, лікарських засобів, проводилися підвищення кваліфікації медичного персоналу Держприкордонслужби для всієї медицини прикордонного відомства.

Газета: 
Рубрика: