Бережіть собори душ своїх… Бо з усього найгіршого, що може бути в людині, душа заяча, душа раба!
Олесь Гончар, український письменник, літературний критик, громадський діяч

«Оборона ДАП показала нашу жагу до перемоги»

50 разів пролунав Дзвін пам’яті в Міноборони України, вшановуючи героїв-захисників Донецького аеропорту
20 січня, 2020 - 18:53
ФОТО МИКОЛИ ТИМЧЕНКА / «День»

У понеділок у Залі пам’яті захисників України, що є частиною Меморіального комплексу на території Міністерства оборони України, відбувся розширений церемоніал вшанування військовослужбовців, які загинули цього дня в різні роки внаслідок російської збройної агресії на сході нашої держави, йдеться на сайті Міноборони.

20 січня — один із найсумніших днів найбільших втрат. 2015 року цього дня відбувалося завершення героїчної 242-денної оборони Донецького аеропорту.

У церемоніалі взяли участь рідні та близькі загиблих героїв, їхні бойові побратими, Президент України Володимир Зеленський, міністр оборони України Андрій Загороднюк, офіцери та працівники структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України, військовослужбовці гарнізону, представники Київської асоціації військових аташе, курсанти, військові ліцеїсти, школярі та численні гості.

День пам'яті захисників Донецького аеропорту

Глава держави разом із членами родин полеглих військових поклав квіти до підніжжя Пам’ятного дзвона. Також Володимир Зеленський поспілкувався з родинами військових.

Також у Колонній залі Київської міської державної адміністрації розпочався добовий марафон вшанування пам’яті захисників Донецького аеропорту «Доба пам’яті 24+2». Триватиме до 10.00 21 січня.

«Захист Донецького аеропорту — це символ захисту України, символ готовності українців боронити нашу землю за будь-яку ціну. Ця тема для нас дуже важлива, і вона стосується кожного українця», — зазначив керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний, передає пресслужба КМДА.

«Ми повинні пам’ятати, що люди віддали своє життя за те, щоб наша країна залишалася незалежною, щоб ворог не пішов далі. Бо саме оборона ДАП показала нашу жагу до перемоги. І ми маємо підтримувати воїнів, вшановувати пам’ять загиблих захисників, допомагати їхнім родинам», — вважає керівник апарату КМДА.

Іван КАПСАМУН, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ