Людство повинно позбутися війни, інакше війна позбудеться людства.
Джон Кеннеді, 35-ий президент США

Підтримка дітей та сімей у складних обставинах

Пріоритети Міністерства соціальної політики 2020 року
18 лютого, 2020 - 18:02
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

Підтримка дітей та сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, є однією з пріоритетних цілей діяльності Міністерства соціальної політики 2020 року. Про це заступник міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій НІЖИНСЬКИЙ заявив під час публічних консультацій із реалізації цілі 3.3 «Сім’ї, що опинилися в складних життєвих обставинах, зокрема через низькі доходи, отримують своєчасну та професійну допомогу, включаючи фінансову, яка спрямована на швидкий вихід із кризи та подолання складних життєвих обставин» Програми діяльності Кабінету Міністрів, повідомляє www.kmu.gov.ua.

Під час консультацій, які відбулися 18 лютого 2020 року під головуванням Сергія Ніжинського і за участю представників громадських організацій, обговорювалась Концепція реалізації державної політики з досягнення цілі 3.3.

«Реалізація державної політики з виведення і допомоги сім’ям у складних життєвих обставинах є складовою Програми діяльності Кабінету Міністрів та важливою складовою формування нової соціальної політики в Україні», — наголосив Сергій Ніжинський. Тому, за його словами, для виконання цього завдання розроблено комплекс заходів, реалізація яких дасть змогу адресно збільшити допомогу малозабезпеченим сім’ям і допомагати тим, хто цього насправді потребує.

Учасники консультацій погодили План реалізації державної політики з досягнення цілі 3.3 Програми діяльності уряду. Заступник міністра вкотре звернув увагу присутніх на важливість подальшої активної співпраці та координації спільних дій щодо виконання поставлених завдань.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ