Нація без державности є покалічений людський колективний організм.
Володимир Винниченко, український прозаїк, драматург, політичний і державний діяч. Перший голова Директорії УНР

«Почати цього року проєкти зі зрошення земель»

Для цього треба не лише відновити старі системи, але й збудувати нову інфраструктуру
10 червня, 2021 - 18:54

Під головуванням прем’єр-міністра Дениса Шмигаля відбулася нарада щодо реалізації проєктів зрошення земель. Учасники обговорили стан меліорації земель в Україні та перебіг виконання завдань в цьому напрямку, повідомляє www.kmu.gov.ua.

«Президент України поставив амбітне завдання — почати цього року проєкти зі зрошення земель. Зокрема, організувати й запустити пілотні проекти в Одеській області, які згодом будуть розширені на інші південні регіони», — зазначив прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль підкреслив, що варто активніше залучати інвесторів та продуктивніше працювати в цьому напрямку з іноземними й фінансовими партнерами України.

«Потрібно не лише відновити старі меліоративні системи, але також збудувати нову сучасну інфраструктуру за прикладом провідних країн. Одним із варіантів реалізації цього завдання є державно-приватне партнерство з компанією, яка є світовим лідером у цій галузі», — відзначив очільник уряду.

Прем’єр-міністр наголосив, що відповідальні особи не повинні чекати законодавчих ініціатив щодо проєктів зрошення земель, а мають вже розпочинати роботу в цьому напрямку.

Газета: 
Рубрика: