Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

«Пологовий будинок» для... птахів

Пернаті освоюють острови, які споруджують для них у «Тузлівських лиманах»
14 липня, 2017 - 14:18
ФОТО З САЙТА WIKIPEDIA.ORG

На території Національного природного парку «Тузлівські лимани» його  співробітники разом із волонтерами недавно завершили спорудження на  лимані Бурнас  великого острову для пернатих «Фрумушика». Про це повідомили на сайті Міністерства екології та природних ресурсів. Площа острова близько  600 м2, близько 90 осіб працювали над його створенням три місяці.

«Враховуючи, що водоплавні птахи прилітають переважно з Африки, було прийнято рішення збудувати острів «Фрумушика» у вигляді так  званого «африканського континенту», — пишуть на сайті Мінекології. Для спорудження острову використали лише природні матеріали: дерев’яні кілки, виноградну лозу, гілки, очерет та мушлю.

Як повідомляють на сайті НПП «Тузлівські лимани», співробітники нацпарку приступили до будівництва штучних островів для птахів на лимані Бурнас на початку квітня цього року. «Завдяки будівництву штучних островів в акваторії НПП «Тузлівські лимани» водно-болотним птахам дуже пощастило і у них з’явилися реальні пологові будинки», — пише в. о. директора «Тузлівських лиманів» Іван РУСЄВ на сайті нацпарку. Іван Русєв додає, що річкові крячки вже почали освоювати острів «Фрумушика», а на сусідньому острівці «Стерна» навіть сформували колонію і вивели пташенят.

Газета: 
Рубрика: