Не міць армії, не якість зброї, а сила духу забезпечує перемогу.
Йоганн Фіхте, німецький філософ, педагог, громадський діяч

Понад 200 мішків сміття

зібрали на заклик Чорноморського рибоохоронного патруля громадяни за один «суботник»
26 березня, 2019 - 12:07
ФОТО З АРХІВУ «Дня»

23 березня Чорноморським рибоохоронним патрулем у рамках всеукраїнської акції «Чисті водойми — екологічно здорова країна», ініційованої Держрибагентством, проведено прибирання берегової лінії водойм області, ідеться в повідомленні на сайті Чорноморського басейнового управління Держрибагентства chrm.darg.gov.ua. «До заходу також долучились рибалки, представники громадських організацій, та небайдужі громадяни. Всього в акції взяли участь орієнтовно 100 людей», — уточнюють у новині. Прибирання узбережжя водойм відбулось у таких місцях: 2 км Лебедівської піщаної коси, берег Чорного моря у с. Приморське та село Миколаївка на Одещині; район дитячого пляжу в Очакові Миколаївської області, дикий пляж у бік с. Приморське та територія поблизу пансіонату «Чайка» в с. Лазурне у Скадовському районі на Херсонщині. Результат акції —  понад 200 мішків сміття: пластикових і скляних пляшок, поліетилену, покришок.

Чорноморський рибоохоронний патруль нагадує, що ця акція необмежена в часі і просить надсилати надсилати фото та геолокацію забруднених місць берегів водойм до Чорноморського басейнового управління, які будуть нанесені на спеціальну карту. А також робити пости у соціальних мережах з хештегом #чистіводойми або телефонувати на «гарячу лінію» відомства: (068) 163-26-73 і (098) 586-64-37.

Насамкінець співробітники управління нагадали: «нещодавно експерти Організації Об’єднаних Націй оприлюднили заяву, в якій попередили людство про небезпеку подальшого забруднення Світового океану пластиковими відходами. Якщо людство не відмовиться від пластикових пляшок, пакетів, посуду, то до 2050 року у Світовому океані пластика буде більше, ніж риби». Тож вибір — за нами.

Ольга ХАРЧЕНКО, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments