Наша Батьківщина благає допомоги красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою.
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ, перекладач, публіцист, науковець

Понад 200 мішків сміття

зібрали на заклик Чорноморського рибоохоронного патруля громадяни за один «суботник»
26 березня, 2019 - 12:07
ФОТО З АРХІВУ «Дня»

23 березня Чорноморським рибоохоронним патрулем у рамках всеукраїнської акції «Чисті водойми — екологічно здорова країна», ініційованої Держрибагентством, проведено прибирання берегової лінії водойм області, ідеться в повідомленні на сайті Чорноморського басейнового управління Держрибагентства chrm.darg.gov.ua. «До заходу також долучились рибалки, представники громадських організацій, та небайдужі громадяни. Всього в акції взяли участь орієнтовно 100 людей», — уточнюють у новині. Прибирання узбережжя водойм відбулось у таких місцях: 2 км Лебедівської піщаної коси, берег Чорного моря у с. Приморське та село Миколаївка на Одещині; район дитячого пляжу в Очакові Миколаївської області, дикий пляж у бік с. Приморське та територія поблизу пансіонату «Чайка» в с. Лазурне у Скадовському районі на Херсонщині. Результат акції —  понад 200 мішків сміття: пластикових і скляних пляшок, поліетилену, покришок.

Чорноморський рибоохоронний патруль нагадує, що ця акція необмежена в часі і просить надсилати надсилати фото та геолокацію забруднених місць берегів водойм до Чорноморського басейнового управління, які будуть нанесені на спеціальну карту. А також робити пости у соціальних мережах з хештегом #чистіводойми або телефонувати на «гарячу лінію» відомства: (068) 163-26-73 і (098) 586-64-37.

Насамкінець співробітники управління нагадали: «нещодавно експерти Організації Об’єднаних Націй оприлюднили заяву, в якій попередили людство про небезпеку подальшого забруднення Світового океану пластиковими відходами. Якщо людство не відмовиться від пластикових пляшок, пакетів, посуду, то до 2050 року у Світовому океані пластика буде більше, ніж риби». Тож вибір — за нами.

Ольга ХАРЧЕНКО, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ