Кинути роботу для рідного краю і піти на роботу до його гнобителів… єсть справжньою цілковитою зрадою
Борис Грінченко - український лексикограф, письменник, педагог, громадсько-культурний діяч

Понад 200 проєктів

Затвердив Кабмін для створення соціальної інфраструктури та економічного розвитку регіонів
12 квітня, 2021 - 20:31

Уряд оперативно затвердив перелік програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2021 році, повідомляє пресслужба Мінрегіону. «Рішення уряду вкрай важливе для розвитку регіонів, адже воно дає старт для реалізації сотень проєктів, що мають на меті створення соціальної інфраструктури та проєктів економічного розвитку. Мінрегіон докладає максимум зусиль, щоб ефективно профінансувати та реалізувати усі проєкти цього року», — наголосив міністр розвитку громад та територій Олексій ЧЕРНИШОВ.

До переліку включено 294 проєкти, в тому числі близько 200 проєктів, які фінансуватимуться в рамках програми Президента «Велике будівництво». Проєкти було схвалено міжвідомчою комісією 18 лютого та 4 березня 2021 року.

За пропозиціями обласних та Київської міської держадміністрацій за проєктами розподіляється 4,34 млрд гривень ДФРР із 4,5 млрд гривень, передбачених у 2021 році. Фінансування проєктів ДФРР розпочинається оперативно завдяки злагодженій роботі команди Мінрегіону, місцевої влади, інших міністерств та СКМУ.

Газета: 
Рубрика: