Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Пороги перевищені в дев’яти областях

Але епідемії грипу немає — МОЗ
21 грудня, 2018 - 11:37
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

За минулий тиждень на грип та ГРВІ захворіли понад 213 тисяч людей. В Україні немає епідемії грипу, але епідемічні пороги перевищені в 9 областях, повідомляє moz.gov.ua.

Показник захворюваності на грип та ГРВІ становить  553,5 на 100 тисяч населення, що на 6,7% більше епідемічного порогу по Україні. Епідемічні пороги перевищені в 9 областях: Хмельницькій, Житомирській, Київській, Чернігівській, Сумській, Харківській, Луганській, Донецькій, Одеській.

Протягом звітного тижня на грип та ГРВІ захворіли 213 084 людини, із них 66,5% діти віком до 17 років. Порівняно з минулим тижнем рівень захворюваності серед дорослих та дітей до 17 років збільшився на 7,2% та 3,6% відповідно.

Двоє людей із групи ризику померло: внаслідок вірусу грипу типу А (Н3N2) і коронавірусу. Досліджено 129 зразків матеріалів від пацієнтів із підозрою на грип у 22 випадках визначено РНК вірусів грипу типу А.

В Україні спостерігається середня інтенсивність епідемічної активності грипу і ГРВІ та регіональне географічне поширення.

З початку епідемічного сезону проти грипу вакциновано 138 261 людину.

Газета: 
Рубрика: