Наша Батьківщина благає допомоги красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою.
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ, перекладач, публіцист, науковець

Порядок пильнуватимуть «шерифи»

Дніпропетровська область стала першим регіоном в Україні, де виконувати свої обов’язки взялися поліцейські офіцери територіальних громад
12 червня, 2019 - 11:26
ФОТО МИКОЛИ ТИМЧЕНКА / «День»

Свою  службу вони розпочали зі знайомства з головами ОТГ і місцевими мешканцями. Під час зустрічі обговорювалися проблеми та план роботи на найближчий час. Одне із завдань поліцейських офіцерів — відвідини сімей, де бувають випадки домашнього насильства. Як повідомляє прес-служба Національної поліції Дніпропетровської області, правоохоронці вже поспілкувалися із кривдниками та їхніми жертвами, пояснили їм зміни в законодавстві про протидію домашньому насильству. Також на постійному контролі — безпека руху на дорогах територіальних громад. Поліцейські розпочали проводити профілактичну роботу з водіями та пішоходами, звертати їхню увагу на неухильне дотримання правил дорожнього руху.

Серед запланованих кроків на найближчий час — огляд дорожніх знаків, впровадження проекту «Чужий у громаді» й інші важливі етапи, завдяки яким кожна громада матиме безпечні та якісні умови життя, оперативне реагування поліцейських офіцерів на будь-які ситуації. Тому люди, що проживають в ОТГ, зможуть відчувати себе більш захищеними. На сьогодні роботу в області розпочали 34 поліцейських, які пройшли відповідне навчання. Вони обслуговують 22 територіальні громади. Нові поліцейські вже отримали ключі від службового транспорту, а ОТГ повинні забезпечити їх службовими офісами та житлом.

Вадим РИЖКОВ, «День», Дніпро
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ