У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю
Євген Коновалець, український політичний і військовий діяч

«Посади дерево миру»

У Києві втретє відбудеться масштабна акція на підтримку довкілля під час війни
6 листопада, 2018 - 11:37
ФОТО REUTERS

У Міжнародний день запобігання експлуатації навколишнього  середовища під час війни і збройних конфліктів (започаткований Генасамблеєю ООН 2001 року), а саме 6 листопада, у сквері Патріаршого собору Воскресіння  Христового відбудеться акція «Посади дерево миру». Новину повідомили на сайті Міністерства екології та природних ресурсів.

Ініціатива має на меті привернути увагу українців до катастрофічних соціально-екологічних наслідків війни на сході України, до великої шкоди, завданої довкіллю України, різних екологічних проблем. Також акція спрямована на  підвищення рівня екологічної свідомості, закликає до збереження української природи.

У висадці алеї мають взяти участь Верховний архієпископ Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав Шевчук,  міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, екс-прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, міністр освіти і науки Лілія Гриневич, міністр інфраструктури Володимир Омелян, віряни. Під час акції у Патріаршому соборі Воскресіння Христового відбудеться молебень за мир в Україні. Також біля собору висадять хвойну Алею миру.

Крім Києва, у цей день акція відбуватиметься в різних куточках країни.

Як зазначають на сайті Мінекології, ініціатива започаткована 2016 року Українською греко-католицькою церквою і підтримана Міністерством екології та природних ресурсів. За цей період у понад сотні міст і сіл, зокрема у прифронтових Бахмуті та Авдіївці, висадили тисячі хвойних і фруктових Алей миру. До акції долучилися національні природні парки та заповідники, місцеві органи влади, представники Української православної церкви Київського патріархату, Духовне управління мусульман України, Міністерство освіти і науки.

Газета: 
Рубрика: