Минуле не зникає. Героїчно пролита кров не зникає. Вона трансформується в нову форму духовної енергії, породжує людину, яка має його виспівати. Минуле воскресає і розцвітає в генієві.
Євген Сверстюк, український письменник, доктор філософії, президент Українського пен-клубу

Проти смітників

Київ закликає парламент збільшити штрафи за забруднення населених пунктів
12 листопада, 2019 - 19:18

12 листопада на пленарному засіданні Київської міської ради депутати звернулися до Верховної Ради України щодо врегулювання проблемного питання викидання відходів у неналежних місцях, повідомляє kmr.gov.ua.

Як зазначають депутати Київради, неконтрольоване й переважно безкарне викидання сміття в не призначених для цього місцях стало серйозною проблемою. Органи місцевого самоврядування не спроможні самостійно вирішити це питання. Адже передбачені чинним законодавством механізми притягнення до відповідальності винних у порушеннях у сфері поводження зі сміттям не є ефективними.

Зокрема, немає окремої статті, яка передбачала б відповідальність за викидання сміття.

Тому Київрада закликала Верховну Раду прискорити ухвалення законопроекту «Про внесення змін та доповнень до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо викидання відходів у неналежних місцях)». Документ дасть можливість посилити відповідальність тих, хто засмічує місто і країну.

Газета: 
Рубрика: