…коли у теперішню глупу ніч українство не буде себе нічим заявляти ясним і голосним, то ніхто не піде за ним, коли настане ранок. А він таки настане неодмінно.
Михайло Драгоманов, український публіцист, історик, філософ, економіст, літературознавець, громадський діяч

Прикра статистика

З початку 2019 року вандали 172 рази псували приміські поїзди «Укрзалізниці»
17 вересня, 2019 - 19:14

Через такі дії зловмисників компанія зазнала збитків майже на 12,5 млн грн, повідомляє www.uz.gov.ua. Зокрема, залізничники зафіксували 43 випадки нанесення малюнків (графіті) на приміські поїзди, 20 випадків пошкодження внутрішньосалонного обладнання і 13 випадків пошкодження міжвагонних з’єднань. Крім того, зловмисники викрадали з приміських поїздів кабелі, регулятори, розбивали скло тощо.

За вчинення порушень затримано десять осіб, із них двох — за розфарбування і вісім — за побиття вікон. Найчастіше такі дії скоюють групи молодих людей, які на зауваження локомотивних бригад відповідають відвертими погрозами.

Найбільше випадків вандалізму — 110 — зафіксовано на території Південно-Західної залізниці, на Придніпровській залізниці — 25, Львівській та Одеській залізницях — по 17 і на Донецькій залізниці — 8.

В «Укрзалізниці» наголошують, що псування рухомого складу, задіяного у приміському русі, загострює проблему належного забезпечення приміських пасажирських перевезень. Крім прямих збитків, заподіяних зловмисниками, на плечі залізниці лягають і додаткові витрати робочого часу працівників, які усувають наслідки вандалізму. А самі пошкоджені вагони залізничники вимушені відставляти з руху для відновлення. Це зменшує кількість вагонів в експлуатації і призводить до скорочення складів поїздів, що спричиняє суттєві незручності й пасажирам.

Газета: 
Рубрика: