Ані багатство, ані влада, ані могутність і сила не окупить глупоти й не заступить мудрости; без мудрости сила чи значення буде в найліпшім разі робити враження якогось фізичного рідкісного явища, а лише мудрість буде імпонуючим духовним людським явищем.
Андрей Шептицький, предстоятель Української Греко-Католицької Церкви, Митрополит Галицький та Архієпископ Львівський

Публічний звіт

відтепер вимагається від усіх науково-дослідних установ Мінприроди щодо результатів досліджень
15 лютого, 2019 - 11:35

Міністерство екології та природних ресурсів України запроваджує публічні звіти науково-дослідних установ, підпорядкованих відомству. Про це повідомив заступник міністра Микола Кузьо, ідеться в інформації прес-служби Мінприроди, що надійшла на адресу «Дня».

Він зазначив, що перший публічний звіт виконаних 2018 року прикладних наукових досліджень було заслухано 13 лютого в Оргуському інформаційно-просвітницькому центрі. Про наукові здобутки Українського науково-дослідного інституту екологічних проблем доповідав його директор Анатолій Гриценко. Загалом було представлено результати за 24 науковими темами.

«Публічні презентації розроблених наукових тем важливі не лише для популяризації та підвищення авторитету вітчизняних науковців, які займаються екологічними дослідженнями, але й дозволяють обговорювати плани наших науково-дослідних установ на наступний рік. Звісно, це тільки сприяє тіснішій співпраці науковців із структурними підрозділами Міністерства та відкриває можливості для публічного доступу до презентацій, а також фінансування та практичного впровадження результатів науково-дослідних робіт», — пояснив Микола Кузьо.

Загалом обговорення передбачають участь представників структурних підрозділів Мінприроди, членів Науково-технічної ради Мінприроди і Громадської ради Мінприроди та інших представників наукових установ, громадських організацій.

Газета: 
Рубрика: