Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

Публічний звіт

відтепер вимагається від усіх науково-дослідних установ Мінприроди щодо результатів досліджень
15 лютого, 2019 - 11:35

Міністерство екології та природних ресурсів України запроваджує публічні звіти науково-дослідних установ, підпорядкованих відомству. Про це повідомив заступник міністра Микола Кузьо, ідеться в інформації прес-служби Мінприроди, що надійшла на адресу «Дня».

Він зазначив, що перший публічний звіт виконаних 2018 року прикладних наукових досліджень було заслухано 13 лютого в Оргуському інформаційно-просвітницькому центрі. Про наукові здобутки Українського науково-дослідного інституту екологічних проблем доповідав його директор Анатолій Гриценко. Загалом було представлено результати за 24 науковими темами.

«Публічні презентації розроблених наукових тем важливі не лише для популяризації та підвищення авторитету вітчизняних науковців, які займаються екологічними дослідженнями, але й дозволяють обговорювати плани наших науково-дослідних установ на наступний рік. Звісно, це тільки сприяє тіснішій співпраці науковців із структурними підрозділами Міністерства та відкриває можливості для публічного доступу до презентацій, а також фінансування та практичного впровадження результатів науково-дослідних робіт», — пояснив Микола Кузьо.

Загалом обговорення передбачають участь представників структурних підрозділів Мінприроди, членів Науково-технічної ради Мінприроди і Громадської ради Мінприроди та інших представників наукових установ, громадських організацій.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ