Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

Розвиток підприємницьких навичок та культури інновацій у вишах

Міністерство освіти підписало меморандум з ЦІ «Сходи в майбутнє»
23 травня, 2019 - 10:23

Розвиток підприємницьких навичок та культури інновацій у вишах, критичного мислення у молодих науковців та студентів, а також проведення спільних заходів. Саме про такі напрямки співпраці домовилися Міністерство освіти і науки та Центр інновацій «Сходи в майбутнє», підписавши двосторонній меморандум про співробітництво, повідомляє mon.gov.ua.

«Наше основне завдання — навчати молодь інноваційно мислити, а також популяризувати в суспільстві наукові ідеї, які повинні бути впроваджені. Саме співпраця з бізнесом та громадськими організаціями — основний ключ для реалізації цього завдання», — зазначив заступник міністра освіти і науки Максим Стріха.

Міністерство й раніше мало спільні проекти з ЦІ «Сходи в майбутнє». Зокрема, Центр уже другий рік поспіль є партнером проведення Всеукраїнського фестивалю інновацій. Однак підписання меморандуму допоможе посилити спільну роботу зі студентами, а також проводити більше спільних конференцій, семінарів, круглих столів з питань інноваційної діяльності.

«В Україні багато талантів, але є певне нерозуміння у молодих науковців, як отримати практичний результат їх напрацювань. Треба поширювати ці знання. Я переконаний, що для цього потрібно розвивати плідне державно-приватне партнерство із залученням до співпраці офісів трансферу технологій», — зазначив голова спілки Центр інновацій «Сходи в майбутнє» Ігор Найда.

Нагадуємо, що оголошено переможців Всеукраїнського фестивалю інновацій. Серед лідерів — компанії, що пропонують дешевші рішення для цифровізації освіти, нові підходи до лікування та діагностики хвороб, передові рішення для військової сфери та екології.

Газета: 
Рубрика: