Терпіть кайдани – то всесвітський сором, забуть їх, не розбивши, – гірший стид.
Леся Українка, українська письменниця, перекладачка, культурна діячка

Сформовано новий склад Українського Оскарівського комітету

Дмитро Десятерик (оглядач) і Сергій Тримбач (постійний автор) «Дня» — у списку із 16 кінематографістів!
14 березня, 2019 - 10:23

Національна спілка кінематографістів України, Асоціація продюсерів України і Державне агентство України з питань кіно затвердили новий склад Українського Оскарівського комітету, який сформовано за підсумками голосування Громадської ради комітету. Кожен член Громадської ради мав право висунути п’ять кандидатур до складу Комітету з-поміж членів Громадської ради. Висування кандидатур тривало з 9 лютого до 3 березня 2019 року, повідомляє прес-служба Держкіно. До складу Громадської ради увійшли 80 українських кінопрофесіоналів, 64 з них (80%) взяли участь у голосуванні.

Згідно з регламентом роботи Українського Оскарівського комітету, голосування вважається таким, що відбулося, якщо участь у ньому взяло не менше, ніж дві треті членів Громадської ради. Десять членів Громадської ради заздалегідь повідомили, що не висуватимуть своїх кандидатур до складу Комітету, тому члени Громадської ради обиралися із 70 кандидатур.

За підсумками голосування (із 70 претендентів), до складу Українського Оскарівського комітету увійшли 16 осіб. Ми дуже раді, що до цього списку увійшли Дмитро Десятерик (оглядач) і Сергій Тримбач (постійний автор) «Дня»! Головою Українського Оскарівського комітету став Алік Шпилюк, який під час рейтингового голосування набрав найбільше голосів.

Також відбулося засідання конкурсної комісії з обрання секретаря Комітету. Шляхом відкритого рейтингового голосування секретарем Українського Оскарівського комітету обрано Ольгу Олещенко, яка обіймала цю посаду за попередньої каденції.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ