Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Сформувати культуру правильного способу життя

У Дніпрі відбудеться найбільший фестиваль здоров’я в Україні
4 жовтня, 2019 - 11:29

Він проходитиме в межах програми «Культурна столиця». «У нашому місті нещодавно з’явився сучасний сквер «Прибережний». Дуже швидко це місце здобуло неабияку популярність серед дніпрян. Тож, щоб ще більше урізноманітнити дозвілля містян, саме у сквері «Прибережний» 5 жовтня відбудеться унікальний фестиваль здоров’я, спорту і краси «Be Healthy — культура здоров’я у тобі!». Це фестиваль-порада, фестиваль-урок, фестиваль розширення знань про здоровий спосіб життя в широкому розумінні цього поняття. Оскільки у Дніпрі кількість людей, які дбають про своє здоров’я, дедалі збільшується, — цілком логічно, що наше місто може стати, крім культурної та спортивної столиці, ще й столицею здорових людей. Тож запрошуємо на це свято всіх без винятку!» — сказав заступник міського голови Олександр ШИКУЛЕНКО.

Упродовж дня в шести зонах пройдуть лекції на тему культури здоров’я від провідних спікерів України, в тому числі зіркових експертів. Серед них: Людмила Шупенюк, В’ячеслав Узелков, Дмитро Карпачов. Крім цього, на гостей фестивалю чекають різноманітні майстер-класи, інтерактиви, дегустації, розважальні програми для дітей та дорослих, флешмоби, спортивні змагання, розіграші подарунків і фотосесії. Також працюватиме головна сцена з відомим українським телеведучим Костянтином Грубичем. «Мета цього фестивалю — формування цілісної культури для кожного з нас щодо здорового способу життя. Ми хочемо прищепити українцям базові цінності в питаннях здоров’я і довголіття, створити стале поняття того, що здоров’я, спорт і краса — це нероздільні складові гармонійного та щасливого життя. І, звичайно, проста й доступна пропаганда ідеї того, що здоровим бути актуально. Кожен, хто прийде на наш фестиваль, зможе отримати безоплатні консультації у найкращих спеціалістів у галузі здоров’я, медицини, харчування, спорту, краси й на інші теми», — розповіла авторка ідеї та співорганізаторка фестивалю Ірина МАЛОВИЦЯ.

У межах фестивалю на «острівцях здоров’я» кожен охочий зможе пройти деякі обстеження, починаючи від перевірки зору, тестування родимок, перевірки реакції шкіри на косметичні засоби і закінчуючи проходженням ЕКГ. Результати всіх тестів видаватимуться безоплатно. «Концепція фестивалю полягає в тому, щоб донести людям, що відповідальність за своє здоров’я, свою культуру і своє свідоме життя лежить на нас самих», — підсумувала організаторка фестивалю Вікторія СУХОДОЛЬСЬКА.

Вадим РИЖКОВ, «День», Дніпро
Газета: 
Рубрика: