Ти ніколи не розв'яжеш проблему, якщо будеш думати так само, як ті, хто її створив
Альберт Ейнштейн — один з найвизначніших фізиків XX століття

Ще один крок до втілення реформи

Найближчим часом буде затверджено новий Державний стандарт початкової загальної освіти
25 жовтня, 2017 - 11:32
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

Новий Державний стандарт початкової загальної освіти наразі узгоджується в Кабміні та найближчим часом має бути затверджений — з 1 вересня 2018 року за ним навчатимуться усі діти, які підуть у перший клас. Пілотування стандарту вже триває у 100 школах. Про це розповіла міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час міжнародного семінару «Нова українська школа — нові підходи до навчання і викладання», який відбувся 24 жовтня в Києві, повідомляє mon.gov.ua.

«Усі вчителі, які працюють в експерименті, добре розуміють, що робота за методиками діяльнісного і проблемно-пошукового навчання є значно напруженішою. І ці методики можна втілювати, лише коли маєш відповідні умови для такого навчання. Тож ми маємо дуже масштабне завдання — поширити новий досвід з 1 вересня наступного навчального року для 22 тис. вчителів, які братимуть 1-й клас, і на 22 тис. класних кімнат, де вчитимуться діти», — відзначила Лілія Гриневич.

Заступник міністра Павло Хобзей додав, що зараз учасники пілотування НУШ отримують нові матеріали для навчання щотижня на кожен наступний тиждень, і в цьому є певна незручність, зокрема, щодо планування роботи. Однак МОН уже завершує роботу над навчальними програмами за галузями початкової школи — найближчими днями їх мають розмістити для громадського обговорення.

Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments