Це ж велика дурість — хотіти говорити, а не хотіти бути зрозумілим.
Феофан (Єлеазар) Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ

Ще один крок до втілення реформи

Найближчим часом буде затверджено новий Державний стандарт початкової загальної освіти
25 жовтня, 2017 - 11:32
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

Новий Державний стандарт початкової загальної освіти наразі узгоджується в Кабміні та найближчим часом має бути затверджений — з 1 вересня 2018 року за ним навчатимуться усі діти, які підуть у перший клас. Пілотування стандарту вже триває у 100 школах. Про це розповіла міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час міжнародного семінару «Нова українська школа — нові підходи до навчання і викладання», який відбувся 24 жовтня в Києві, повідомляє mon.gov.ua.

«Усі вчителі, які працюють в експерименті, добре розуміють, що робота за методиками діяльнісного і проблемно-пошукового навчання є значно напруженішою. І ці методики можна втілювати, лише коли маєш відповідні умови для такого навчання. Тож ми маємо дуже масштабне завдання — поширити новий досвід з 1 вересня наступного навчального року для 22 тис. вчителів, які братимуть 1-й клас, і на 22 тис. класних кімнат, де вчитимуться діти», — відзначила Лілія Гриневич.

Заступник міністра Павло Хобзей додав, що зараз учасники пілотування НУШ отримують нові матеріали для навчання щотижня на кожен наступний тиждень, і в цьому є певна незручність, зокрема, щодо планування роботи. Однак МОН уже завершує роботу над навчальними програмами за галузями початкової школи — найближчими днями їх мають розмістити для громадського обговорення.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ