Царство свободи здобувається також сильним примусом над собою.
Михайло Грушевський, український історик, громадський та політичний діяч

Справа Гандзюк: під час спецоперації в Херсоні Павловському повідомили нову підозру

20 січня, 2020 - 19:01
ФОТО З САЙТА ОФІСУ ГЕНПРОКУРОРА

Зранку 20 січня в Херсоні та інших населених пунктах Офіс Генпрокурора спільно із СБУ проводить спецоперацію з метою припинення діяльності злочинної організації, яка вчиняла в регіоні насильство над особами та підпали чужого майна. Про це повідомляє сайт Офісу Генпрокурора.

«Повідомлено про підозру керівнику злочинної організації, колишньому помічнику народного депутата України попередніх скликань. Слід зазначити, що обвинувальний акт щодо вказаної особи вже перебуває на розгляді Приморського районного суду м. Одеси з угодою про визнання його винуватості у заздалегідь не обіцяному приховуванні нападу на Катерину Гандзюк. Також повідомлено про підозру іншим членам злочинної організації», — повідомляють в Офісі Генпрокурора України.

Йдеться про Ігоря Павловського — одного з підозрюваних у справі нападу на херсонську громадську активістку і чиновницю міської ради Катерину Гандзюк. Павловський продовжує уникати засідання суду в Одесі, про яке йдеться в заяві Офісу Генпрокурора. Посилаючись на різні причини, підозрюваний сім разів не з’явився до суду. Наступне засідання в Приморському райсуді має відбутися 22 січня. Детальніше про це можна прочитати в матеріалі «Дня» за посиланням.

«Крім того, прокуратурою, спільно зі співробітниками оперативних підрозділів СБУ розпочато низку обшуків з метою відшукування додаткових доказів у кримінальному провадженні за фактом нападу на громадську активістку Катерину Гандзюк, — повідомляють в Офісі Генпрокурора.

Ігор Павловський — експомічник колишнього народного депутата від БПП «Солідарність» Миколи Паламарчука. Павловський відомий у кримінальних колах Херсона і має авторитет серед багатьох поліцейських та прокурорів області.

За попередньою версією слідства, Павловський був одним із тих, хто знайшов або запропонував виконавців нападу на Гандзюк. За підозрою у співорганізації нападу на Катерину Гандзюк Павловського затримали 12 листопада 2018 року. Після півроку слідчих дій у квітні 2019-го Павловському пом’якшили підозру: з організації злочину — на приховування. За це Павловський нібито мав дати цінні свідчення у справі.

Невдовзі його відпустили під домашній арешт. Однак після цієї угоди зі слідством Павловський почав ігнорувати всі судові засідання і намагається відкинути всі обвинувачення.

Іван АНТИПЕНКО, «День», Херсон
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ