Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

Сучасна газета – для прогресивних українців

Віднаходьте однодумців разом з «Днем»
10 грудня, 2020 - 19:29
ФОТО МИКОЛИ ТИМЧЕНКА / «День»

Уже добре відомо, що «День» — не просто газета, а цілий «холдинг інтелектуальних ініціатив». Як поділився журналіст Українського радіо Всеволод ЧЕБОДАЄВ: «День» для мене — то як ковток свіжого повітря, інтелектуальна розрада, промінь позитиву й порція здорового глузду у вирі сьогодення. Якісна аналітика, яскраві кольори, улюблені автори... Сергій Грабовський, Іван Капсамун, Андрій Плахонін, Ігор Лосєв, Наталя Іщенко, Микола Семена, Ігор Яковенко... Це все мій «День». Значну роль у формуванні цієї фахової команди журналістів та авторів газети відіграє головний редактор. «Лариса Івшина якраз саме таких людей навколо себе не просто гуртує, а прицільно знаходить у нашому суспільстві через дописи в соціальних мережах, прояви у їхній фаховій діяльності, через їхні вчинки, часом зовсім несподівані, але дуже чесні», — зазначає журналістка, музикознавець, радіо— і телеведуча Галина БАБІЙ.

Водночас ідеться не тільки про людей, які творять газету, а про цілу спільноту, яка  формується навколо видання. «Для того щоб зрозуміти, які люди гуртуються навколо газети «День», треба просто подивитися сторінки газети чи Благодійного фонду сприяння її ініціативам у соцмережах. Там усе прозоро — видно профіль кожної людини, яка приєдналася до цієї сторінки, хоче бути частиною спільноти й прагне своїм теплом, своєю енергією також зігрівати інших, хто до газети вже причетний чи тільки планує це зробити. І здебільшого ми бачимо тут людей чистих душею, людей ідейних, які обов’язково у своїх щоденних потребах мають книжку, музику, театр, концертний зал. По-друге, тут немає «псевдоеліти», тобто самозванців, обвішаних дивними нагородами, орденами, званнями. Спільнота «Дня» — це люди, які кожного дня чесно, спокійно, системно роблять свою працю, залишаються вірними ідеям, своїй місії, і які навколо себе таких же і гуртують. Це некоронована справжня, вроджена еліта, яка служить своєму суспільству, — розповідає Галина Бабій. — Тому, як то кажуть, це абсолютний відбиток української кооперації, гасла «свій до свого по своє». У той же час ці люди абсолютно обізнані з тим, що відбувається у світі, і ці знання привносять і в цю спільноту. Тобто це не закритий клуб, не members only, а це відкрита спільнота для тих, хто прагне дотягнутися до такого рівня. І вірно служити, як би це пафосно не звучало, своїй нації і державі».

ФОТО МИКОЛИ ТИМЧЕНКА / «День»

У кожного учасника цієї спільноти своя історія — багато хто читає газету з часу її появи, хтось познайомився з «Днем» через його проєкти (бібліотека історичних видань, фотовиставка, Літня школа журналістики та багато інших), а хтось віднайшов «День», бо шукав якісну альтернативу — видання з глибокою аналітикою, вірою в Україну і, що нині особливо цінно, оптимістичним поглядом. Водночас усі учасники об’єднані спільними цінностями, де посилення української ідентичності, важливість власної держави й прагнення модернізації національного характеру посідають вагоме місце.

Тож якщо шукаєте однодумців — тепер ви знаєте, де їх знайти. Долучайтеся до спільноти й разом розширюймо інтелектуальні горизонти України!


Щоб завжди бути в курсі найважливіших політичних та соціальних процесів, оформити передплату можна:

За «Каталогом видань України» у відділеннях поштового зв’язку, в операційних залах поштамтів, а так само онлайн на сайті «Укрпошти»  www.ukrposhta.ua— індекс 40659;

На сайті ДП «Преса» www.presa.ua

тел. (044) 249-50-45;

Через передплатні агенції

ТОВ «Передплатна агенція «KSS»,

тел. (044) 585-80-80

ТОВ «АС-Медіа», тел. (044) 353-88-16

ТОВ «ПресЦентр», тел. (044) 537-02-45

Електронну версію газети можна замовити тут:

https://smartpress.com.ua/tovar-2021-den-ukr-online...

https://smartpress.com.ua/tovar-2021-den-ros-online...

https://www.pressreader.com/ukraine/den-ukrainian/

https://journals.ua/

І, звичайно, через редакцію:

Завітайте в наш інтернет-магазині

Або звертайтеся безпосередньо:

Адреса: 03115, Київ-115, пр-т Перемоги, 121-Д

Вiддiл реалiзацiї газети — тел./факс (044) 303-96-23

E-mail: amir@day.kiev.ua

Так само кожен охочий може придбати книги з нашої Бібліотеки (і радимо поспішити, поки тиражі не розійшлися) на сайті «Дня» (доставляємо їх «Новою поштою» або «Укрпоштою» за рахунок отримувача) або в книгарнях вашого міста!

Газета: 
Рубрика: