Нас послано тільки пророкувати воскресення мертвих і будить сонних. Се наше діло.
Пантелеймон Куліш, український письменник і громадський діяч

Уже понад 6 тисяч рейсів

Kyiv Boryspil Express перевіз 200 тисяч пасажирів, — Євген Кравцов
26 березня, 2019 - 11:45
ФОТО UA.NEWS

Швидкісний залізничний експрес, що курсує між Києвом та Міжнародним аеропортом «Бориспіль», перевіз 200-тисячного пасажира. Наразі поїзд здійснив вже понад 6 тисяч рейсів. «Нам вдалося реалізувати дійсно якісний та затребуваний проект. Нещодавно, 26 січня, ми зустрічали 100-тисячного пасажира, а сьогодні вже перевезено вдвічі більше. Прогнозуємо, що з початком сезону відпусток у травні-серпні Kyiv Boryspil Express буде користуватися ще більше пасажирів, і ми вже зараз готуємось до цього періоду», — зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, повідомляє info.uz.ua.

У середньому Kyiv Boryspil Express за місяць перевозить орієнтовно 50 тисяч пасажирів. Як показує статистика, найчастіше пасажири обирають Kyiv Boryspil Express у п’ятницю та середу.

Нагадаємо, сполучення між Києвом та Міжнародним аеропортом «Бориспіль» «Укрзалізниця» відкрила 30 листопада 2018 року. Експрес функціонує в режимі 24/7 і щодоби здійснює 27 рейсів. Із графіком курсування поїзда можна ознайомитися на сайті «Укрзалізниці».

Квитки на експрес можна придбати в кіосках самообслуговування, які розміщені на конкорсі над 14-ю колією на вокзалі в Києві. Для придбання квитка за готівковий розрахунок організовані дві спеціальні каси на Центральному та Південному вокзалах. В аеропорту «Бориспіль» квитки можна придбати в касах і терміналах, які розташовані на вході до залізничної платформи. На станції «Дарниця» квитки можна придбати в касі №2. Вартість квитка — 80 грн.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

comments powered by HyperComments