Україно, дозволь мені серед твого безголов'я головою тривожною прорости!..
Іван Драч, український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч, критик часів радянської епохи

Вечірка в ковбойському стилі

Київській книгарні «Смолоскип» — десять років!
13 вересня, 2017 - 10:45

Дату відзначили костюмованою вечіркою, читаннями і конкурсами. Книгарня «Смолоскип» розпочала роботу 2007 року. Її асортимент складається з україномовних видань за демократичними цінами, а отже, заклад за нинішніх умов має особливе суспільне значення.

Гостей на ювілей запросили прийти в костюмах у стилі «Дикого Заходу», таким чином, вочевидь, натякаючи на «американське коріння» книгарні (її фундатором стало однойменне видавництво, засноване свого часу українськими емігрантами в США). Не дивно, відтак, що святкування розпочалося лекцією письменника і науковця Анатолія Дністрового про вестерни, а продовжилося тематичними конкурсами на зразок перелицювання класичних сюжетів на «ковбойський» лад. Звичайно, відбулися за святковою програмою дня народження книгарні «Смолоскип» і літературні читання. На них виступили двоє поетів, лауреатів літературного конкурсу видавництва «Смолоскип» — Дарина Гладун та Олександр Мимрук. А завершилося дійство благодійною лотереєю. Гроші, отримані в ній, підуть на видання брошури для музею на історичній станції Крути.

Олег КОЦАРЕВ
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments