Три страшні вороги українського відродження – Москва, український провінціалізм і комплекс Кочубеївщини.
Юрій Шевельов, український мовознавець, історик літератури

Вечірній променад для родини

1 червня в київському Парку ім. Т. Шевченка розпочнеться серія безоплатних класичних концертів просто неба
30 травня, 2018 - 10:58
ФОТО МИКОЛИ ТИМЧЕНКА / «День»

Традиція проводити музичні імпрези в садах і парках нашої столиці має давню історію. Нині майданчиком для вечорів просто неба стане Парк ім. Т. Шевченка. Автором ідеї концертів «CLASSIC PIQUE-NIQUE/ Класик Пікнік» стала молода бізнесвумен Марія Дідковська. Планується підготувати п’ять різних програм, які представлять упродовж літа: лунатимуть шедеври світової класики у виконанні українських і зарубіжних музикантів.

— Ми хочемо створити новий формат відпочинку: поєднати міський пікнік у парку з концертом класики. Це елегантно і демократично, саме те, чого, на нашу думку, бракує столиці, — вважає М. Дідковська. — Ми віримо, що нашими стануть слухачі різного віку... Ц е ж так приємно — мати змогу вийти ввечері в улюблений парк не просто погуляти, а й почути концерт. Ми віримо, що нашими найвідданішими прихильниками стануть діти, вони від природи наділені почуттям прекрасного, і буде дуже цінним, якщо класична музика стане для них такою ж природною, як прогулянка в парку...

Перший концерт відбудеться 1 червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей за підтримки КМДА, Шевченківської районної адміністрації та під егідою Посольства Французької Республіки в Україні. Виступатимуть: Fantastic Chamber Orchestra під орудою відомої скрипальки Мирослави Которович (на фото), «Київський квартет саксофоністів», а соліст — лауреат міжнародних конкурсів Кент Ігараши. Ведуча концерту — співачка та радіоведуча Мар’яна Головко.

Газета: 
Рубрика: