Минуле не зникає. Героїчно пролита кров не зникає. Вона трансформується в нову форму духовної енергії, породжує людину, яка має його виспівати. Минуле воскресає і розцвітає в генієві.
Євген Сверстюк, український письменник, доктор філософії, президент Українського пен-клубу

Він залишається з нами

10 червня о 19.00 відбудеться онлайн вечір пам’яті, присвяченний 90-річчю Сергія Кримського
10 червня, 2020 - 09:06

Добрий, пророчий, всеохопний розум — це, передовсім, жива, трепетна  пам’ять. І про минуле людства, і про  незабутніх особистостей, що  вони зовсім ще недавно жили з нами. Потрібні реальні приклади, живі й конкретні зусилля, щоб цю пам’ять відновлювати знову й знову.

Цій благородній справі служить і вечір пам’яті видатного українського філософа Сергія Борисовича Кримського, присвячений 90-річчю від  дня народження вченого ( проводиться он-лайн  за моделлю вебінару). Адже живе спілкування з Сергієм Борисовичем, так  само як і вивчення його книг — з тих подій, які справляють незабутнє враження на усе життя («День» докладно писав  про річницю від дня народження у номері від 2 червня цього року, опублікувавши класичний матеріал С.Б.Кримського «Ефект високого неба»).

Вечір пам’яті організує київське видавництво «Дух і Літера», яке  плідно співпрацювало з Сергієм Борисовичем. Учасниками події будуть український філософ і письменник Тарас Лютий; вчений-релігієзнавець, кандидат історичних наук Ігор Козловський; кандидат філософських наук  Віталій Туренко, низка інших відомих вчених-гуманітарієв. Модератор дискусії — директор видавництва «Дух і Літера», керівник Центру європейських гуманітарних досліджень Костянтин Сігов. Медіа партнер — газета «День».   Початок-10 червня о 19.00.  Трансляція заходу поширюватиметься у Фейсбуці, передбачене пряме включення в мережі Zoom. Дивіться і слухайте дискусію!

Ігор СЮНДЮКОВ, «День»
Газета: 
Рубрика: