Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Військових вчитимуть менеджменту і лідерству

Фонд «Повернись живим» запускає освітній курс
16 квітня, 2019 - 11:46

Із 15 до 17 квітня курс «Менеджмент та лідерство у військовому підрозділі» першими пройдуть військовослужбовці 28-ої окремої механізованої бригади ЗСУ. Про це повідомляється на сайті фонду.

За словами керівниці напрямку по роботі з військовими «Повернись живим» Наталі КАЛМИКОВОЇ, на прохання фонду армійців учитимуть викладачі Українського католицького університету.

«Програма розрахована на офіцерів — командирів рот і командирів інших підрозділів бригади з аналогічними задачами. До кінця року плануємо навчити приблизно 120 військових у шести бригадах, тобто по 20 представників молодшого офіцерського складу з кожної. Безпосереднім навчанням будуть займатися спеціально запрошені викладачі УКУ. Міністерство оборони та Генеральний штаб ЗСУ підтримали ініціативу фонду, тому в подальшому планується впровадження курсу в програми військових вишів», — розповіла Калмикова. За словами представниці фонду, триденне навчання відбуватиметься в пунктах постійної дислокації бригад у вигляді інтерактивних лекцій з практичними завданнями. Командири проходитимуть навчання за рекомендацією безпосереднього керівництва або за власним бажанням.

«Повернись живим» покриває розходи на навчання армійців на курсі «Менеджмент та лідерство у військовому підрозділі» за рахунок благодійних внесків, які переказує фонду на допомогу армії гендиректор НАК «Нафтогаз» Андрій Коболєв.

Газета: 
Рубрика: