Наша Батьківщина благає допомоги красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою.
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ, перекладач, публіцист, науковець

Як голосувати? Гусь розкаже

Мін’юст запускає креативну ініціативу, щоб заохотити молодь йти на вибори
26 березня, 2019 - 11:52

25 березня Міністерство юстиції представило ініціативу «Гусь йде на вибори». Мета — долучити молодих українців до виборчого процесу, а також проінформувати їх про те, як реалізувати своє право обирати. Ініціатива реалізується у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» у партнерстві з ілюстраторкою Надією Кушнір і проектом «Доступна та якісна правова допомога в Україні»

«Ми представляємо низку інформаційних роликів «Гусь йде на вибори», головним героєм яких є дуже популярний в мережі персонаж Гусь. Він роз’яснює, як скористатися своїм правом голосу, як піти на виборчу дільницю й перевірити, чи є ти в списках, як проконтролювати законність волевиявлення й куди звернутися у разі порушень», — цитують на сайті Мін’юсту очільника відомства Павла ПЕТРЕНКА.

На початку тижня представили перший ролик, який стосується права виборця перевірити себе у списках виборців. Впродовж тижня представлять ще три відеоролики, в яких Гусь розповість про те, як прийти на вибори, проголосувати і як діяти у разі, якщо ви помітили порушення.

За словами Надії КУШНІР, яка і створила Гуся, багато її однолітків не впевнені, чи варто їм іти на вибори. Щодо проекту ілюстраторка каже: «Я рада, що таким чином ми зможемо спонукати молодь до того, щоб скористатися своїм правом і проголосувати на виборах. Адже нам всім тут жити далі, і вже зараз потрібно думати про майбутнє».

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ