У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю
Євген Коновалець, український громадсько-політичний діяч

Як голосувати? Гусь розкаже

Мін’юст запускає креативну ініціативу, щоб заохотити молодь йти на вибори
26 березня, 2019 - 11:52

25 березня Міністерство юстиції представило ініціативу «Гусь йде на вибори». Мета — долучити молодих українців до виборчого процесу, а також проінформувати їх про те, як реалізувати своє право обирати. Ініціатива реалізується у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» у партнерстві з ілюстраторкою Надією Кушнір і проектом «Доступна та якісна правова допомога в Україні»

«Ми представляємо низку інформаційних роликів «Гусь йде на вибори», головним героєм яких є дуже популярний в мережі персонаж Гусь. Він роз’яснює, як скористатися своїм правом голосу, як піти на виборчу дільницю й перевірити, чи є ти в списках, як проконтролювати законність волевиявлення й куди звернутися у разі порушень», — цитують на сайті Мін’юсту очільника відомства Павла ПЕТРЕНКА.

На початку тижня представили перший ролик, який стосується права виборця перевірити себе у списках виборців. Впродовж тижня представлять ще три відеоролики, в яких Гусь розповість про те, як прийти на вибори, проголосувати і як діяти у разі, якщо ви помітили порушення.

За словами Надії КУШНІР, яка і створила Гуся, багато її однолітків не впевнені, чи варто їм іти на вибори. Щодо проекту ілюстраторка каже: «Я рада, що таким чином ми зможемо спонукати молодь до того, щоб скористатися своїм правом і проголосувати на виборах. Адже нам всім тут жити далі, і вже зараз потрібно думати про майбутнє».

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments