Найстрашніші в житті ті люди, які прочитали одну книжку. З людиною ж, яка багато читає, завжди матимеш про що поговорити, і тобі поруч з нею нічого не загрожуватиме.
Іван Малкович, український поет і видавець, власник і директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»

Яна Зінкевич — барбі

Відома волонтерка та депутатка долучилася до лялькового проєкту популяризації відомих жінок України
15 квітня, 2021 - 20:41

Художниця Марія Башкірцева, княгиня Євпраксія (донька Мстислава Володимировича), княжна Либідь, поетеса Леся Українка, реперка Альона Альона, перша жінка-капітан на Чорному морі Берта Рапопорт, медична волонтерка Катерина Ножевнікова та ще кілька десятків жінок сучасної та давньої історії стали... барбі. Мережа дитячих магазинів «Антошка» створила спеціальний проєкт популяризації відомих жінок українського походження через ляльки — «Barbie: Пані України».

Про свою участь у проєкті днями написала у Facebook відома волонтерка, а нині депутатка парламенту Яна Зінкевич: «Нещодавно мене запросили стати моделлю... для легендарної ляльки Barbie. Відчуття фантастичні! Колись, малечею, я мріяла про нову ляльку Barbie, а тепер стала нею)) Майстриня Анастасія Недолуженко перевершила усі очікування, ще й вручила «моїй» ляльці жовто-блакитний прапор! Все, як у житті».

Лялька Яни Зінкевич бере участь у проєкті під номером 19. Ось що пишуть про Яну на сайті проєкту: «Українська медик-доброволець. Начальниця Медичного управління та реабілітації бійців УДА. Командирка Медичного батальйону «Госпітальєри». Депутатка Верховної Ради, голова підкомітету з питань військової медицини. Після перенесених операцій та реабілітації пересувається в інвалідному візку».

«Це дуже круто! Наша Яна Зінкевич стала моделлю для омріяної дівчатками ляльки Барбі. Насправді, Яна — чудова. І це прекрасно, що рольовою моделлю для дівчаток обрано справжню, цілеспрямовану, ідейну, патріотичну Яну», — підтримала участь волонтерки у проєкті Ірина Геращенко.

До речі, кожен може проголосувати за найкращу модель, а автори трьох робіт, які отримають більшу кількість голосів, будуть нагороджені грошовими грантами. Тож проєкт підтримає ще й українських лялькарів у їхній творчості. Голосування триватиме до 18 квітня. А також має розвіяти стереотипи, що для досягнення мрії щось може стати на заваді. Аж ніяк!

Інна ЛИХОВИД, «День»
Газета: 
Рубрика: