Суспільство без віри і любові втрачає здатність розрізняти добро і зло
Євген Сверстюк, український літературний критик, есеїст, поет, мислитель, філософ

Є проєкт під майбутній пам’ятник!

18 березня, 2021 - 17:28
Директор ТОВ «Кривбасбудсервіс» Вікторія Шуйван передає проєкт архітектору Євгену Головіну

Громадський клуб «Український час», який опікується встановлення у Кривому Розі пам’ятника українському військовому діячу, командиру Степової дивізії, Головному отаману Холодного Яру Костю Пестушку (Степовому-Блакитному), отримав нещодавно від виконавця, ТОВ «Кривбасбудсервіс», проєкт під майбутній монумент.

На замовлення ГО «Громадський клуб «Український час» ТОВ «Кривбасбудсервіс» виконало робочий проєкт реконструкції елементів благоустрою для встановлення пам’ятника у парку Будівельників на вулиці Тбіліській у Металургійному районі міста Кривого Рогу. Директор ТОВ «Кривбасбудсервіс» Вікторія Шуйван публічно передала виконаний проєкт (2 томи проєкту і технічний звіт про топографо-геодезичні роботи по об’єкту – все в чотирьох примірниках) голові правління ГО «Громадський клуб «Український час» Володимиру Стецюку та архітектору даного проєкту Євгену Головіну.

Згідно з кошторисом розробленого проєкту загальна вартість робіт і матеріалів (виготовлення пам’ятника, будівельні роботи і матеріали, оздоблення та благоустрій) становить 417,528 тис. грн. Наразі триває підготовка до здійснення передбачених проєктом будівельних робіт. Усі роботи планується провести протягом 2-х поточних місяців.

Робочий проєкт встановлення майбутнього пам'ятника

Оскільки пам’ятник будується за громадською ініціативою, то й кошти, передбачені проєктом будівництва, необхідно зібрати за рахунок посильних внесків, зроблених вдячними нащадками героїв Українського Визвольного Руху – членами Криворізької громади і небайдужими громадянами з інших міст і сіл України, які усвідомлюють надзвичайну важливість даної справи і моральний обов’язок щодо належного вшанування українських звитяжців, що віддали свої життя за нашу свободу.

Фрагмент пам'ятника Костю Пестушку (Степовому-Блакитному), скульптор Олександр Канібор (старший)

Тож просимо уклінно наших земляків, співвітчизників, підприємців, бізнесменів і меценатів долучитися до нашої спільної справи – спорудження першого на Криворіжжі пам’ятника борцю за вільну Україну доби Української революції 1917-1921 років – одному з найвизначніших провідників українського повстанського руху в нашому краї отаману Костю Пестушку (Степовому-Блакитному). Це буде наш спільний гідний внесок у вшанування героїв Української Незалежності, дві визначні дати якої ми відзначаємо цього року – 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років і 30-річчя Державної Незалежності України.

Підтримати проєкт можна посильними внесками шляхом перерахунку коштів на поточний рахунок ГО «Громадський клуб «Український час»:

П/р № UA353510050000026008878996198

у відділенні АТ «УКРСИББАНК» в м. Кривий Ріг,

МФО 351005, Ідентифікаційний код 43502775

або на корпоративну платіжну картку:

UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP

5582 5920 7520 0189

Віддаймо належну шану тим, завдяки кому ми не забули про волю!

Меморіал Визвольного Руху

ГО «Громадський клуб «Український час»

Оргкомітет з відзначення 100-річчя подій Української революції на Криворіжжі

 

Володимир СТЕЦЮК, журналіст, Кривий Ріг, фото автора
Рубрика: