Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

За допомогою конкурсу

У Дрогобичі шукають житло для мешканців будинку, який обвалився
4 травня, 2020 - 18:39
ФОТО GLAVCOM.UA

Днями Дрогобич отримав перший транш для купівлі житла мешканцям будинку, що обвалився. 15 мільйонів гривень із необхідних 40 млн 721 600 грн на рахунок виконавчого комітету Дрогобицької міської ради надійшло з держбюджету. Напередодні Дрогобицька міська рада оголосила конкурс з відбору пропозицій для придбання житла мешканцям будинку №101/1 на вулиці Грушевського, який обвалився. Про це повідомив працівник дрогобицького відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Ігор ЮЗЬВ’ЯК.

За словами Ігора Юзьв’яка шукають житло для жителів 59 квартир, які визнали непридатними для життя. Для відбору пропозицій у Дрогобичі створили спеціальну комісію. У документації вказано, що Дрогобицька міська рада шукає 14 однокімнатних квартир, 32 двокімнатні та 13 трикімнатних.

«На конкурс можна було подавати пропозиції з усіх куточків України. Це є відповідно до квадратів, звичайно, житло може бути і більше за площею, може бути менше. Ми звертаємо й увагу на ціну. В нас вже є декілька пропозицій житла. Нині в нас є 20 людей, які забезпечені, які собі самостійно щось підшукали. Ми їх розглянемо, і, мабуть, затвердимо ті квартири, які люди собі знайшли. Люди собі підшукали житло у Трускавці, у Тернопільській області, основна частина — це Дрогобич», — сказав Ігор Юзьв’як. Конкурс завершився 3 травня, та його, вочевидь, оголошуватимуть знову.

«Комісія виїде на місце, огляне запропоновані квартири, також візьмемо людей, які бажають оглянути, котрі ще самостійно не знайшли собі житла, вони будуть спільно з нами оглядати. Якщо комусь сподобається, ми одразу будемо братися до оформлення документів з цієї квартири», — додав працівник дрогобицького відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення. За його словами, черговий транш — ще 15 мільйонів — очікують 11 травня.

Нагадаємо, обвал у будинку на вулиці Грушевського, 101 трапився близько 3 години ночі 28 серпня 2019 року. Там повністю обвалився один під’їзд. Внаслідок обвалу загинули 8 людей.

Катерина САДЛОВСЬКА
Газета: 
Рубрика: