Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

За прозорі призначення

Біля Львівської ОДА відбувся пікет громадських активістів
20 червня, 2019 - 10:30
ФОТО АВТОРА

Приблизно дві сотні людей цієї середи під стінами Львівської облдержадміністрації вимагали прозорого призначення керівників органів державної виконавчої влади на території області. Для цього, на їхню думку, потрібно активніше залучати громадськість і ЗМІ.

Найперша з їхніх вимог стосується призначення нового очільника Львівської області. Активісти вимагали, щоб він пройшов поліграф, а вхід до приміщення ЛОДА був вільним.

«Президент обіцяв призначати на важливі посади професійних людей і робити це через відкриті конкурси. Але зараз це не так. Доказом цього, зокрема, є призначення на посаду керівника СБУ без відповідної освіти і досвіду. Ще й його дружина є громадянкою Росії. Керівником АП стала людина, котра була люстрована через роботу на Януковича. У нас ситуація ще гірша. Ми не маємо інформації про те, хто може стати головою ЛОДА. Є лише інформаційні вкиди. Наприклад, пишуть, що Львівщину може очолити людина олігарха. Є інший кандидат. Він молодий і, можливо, професійний, але чи має він досить досвіду, чи готовий пройти поліграф?» — заявив голова громадської ради при Львівській ОДА Андрій БОЛЮБАШ.

До людей вийшов теперішній в. о. голови ЛОДА Ростислав Замлинський. Він заявив, що готовий у будь-який момент скласти свої повноваження і не тримається за посаду. Також він зазначив, що раніше у Львівській ЛОДА була плідна співпраця з громадськістю і він сподівається на її продовження, а також завжди відкритий до діалогу.

Павло ПАЛАМАРЧУК, Львів
Газета: 
Рубрика: