Як в нації вождя нема, тоді вожді її — поети.
Євген Маланюк, український письменник, поет, культуролог-енциклопедист, публіцист, літературний критик

За зразком Канади та Японії

на Дніпропетровщині побудують новий соціальний об’єкт для літніх людей
7 лютого, 2020 - 11:36

На Дніпропетровщині, в селі Спаське Новомосковського району, завдяки співпраці обласної влади та великого бізнесу побудують новий соціальний об’єкт для літніх людей коштом приватної компанії. Голова облради Святослав ОЛІЙНИК та генеральний директор ПАТ «Созидатель» Леонід ТУРЧИН підписали з цього приводу відповідний меморандум. Уже є готовий проєкт, у якому передбачено створення будинку, що розрахований на 20 місць, із парковою зоною, басейном, їдальнею, медпунктом та концертною залою. Завершити будівництво планують до кінця літа 2020 року.

«Будівництво такого соціального об’єкта — це приклад для всієї країни і демонстрація ефективної співпраці влади та бізнесу. Ми візьмемо в експлуатацію цей об’єкт, забезпечимо штатними працівниками і надамо всю необхідну підтримку з нашого боку. Ми дуже вдячні соціально відповідальному бізнесу за такі ідеї. Цей досвід варто поширювати й в інших громадах нашої області!» — відзначив голова обласної ради.

Ідея створення будинку для пенсіонерів належить генеральному директорові ПАТ «Созидатель» Леоніду Турчину. Надихнули його приклади Канади та Японії. «У цих країнах працюють сучасні будинки для літніх людей поряд із закладами для дітей. Як висновок, пенсіонери живуть на десять років довше. У Спаському спочатку відкриємо будинок для літніх людей на 669 кв. м. Втім, за бажання цю територію можна розширювати. Ми також дякуємо нашій обласній владі, що одразу відгукнулася на нашу ініціативу», — сказав Леонід Турчин.

Вадим РИЖКОВ, «День», Дніпро
Газета: 
Рубрика: