Єдина ознака, за якою пізнаємо народ, до того ж ознака незамінна й остаточна – єдність мови
Олександр Потебня, видатний український мовознавець, філософ, доктор філології, професор

Загалом у шести містах країни

Зал очікування для військовослужбовців на залізничному вокзалі — тепер і в Миколаєві
21 листопада, 2019 - 19:53

У листопаді відкрито ще один зал очікування для військовослужбовців — цього разу на залізничному вокзалі Миколаєва, повідомляє www.uz.gov.ua. Загалом такі приміщення працюють уже на шести вокзалах України. Усі вони переобладнані з колишніх депутатських залів.

Зал очікування розташований у будівлі вокзалу станції Миколаїв, вхід — з боку першої пасажирської платформи. Працює цілодобово.

Переоблаштування приміщень виконано власними силами «Укрзалізниці». Для комфорту відвідувачів тут є кімната для прийому їжі, санвузли, душ, місця для сидіння, телевізори, холодильники, розетки для зарядки мобільних пристроїв, доступ до інтернету. Крім того, військові можуть скористатися пральною машиною, прасувальною дошкою з праскою, сушаркою для білизни, кавоваркою та чайником.

Нагадаємо, перший такий зал очікування для військовослужбовців відкрився 1 жовтня 2019 року на Центральному залізничному вокзалі в Києві. Аналогічні зали вже працюють у Львові та Одесі, Дніпрі й Харкові.

Усі зали призначені для короткочасного перебування військовослужбовців — учасників ООС за наявності посвідчення, що засвідчує особу, та проїзного документа на поїзд (крім приміського сполучення).

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ