Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

Захисник громади

Рівненщина стала п’ятим регіоном України, де запровадили проєкт «Поліцейський офіцер громади»
14 серпня, 2019 - 19:30

За цією програмою 27 об’єднаних територіальних громад уклали Меморандум про співпрацю з поліцією. 41 поліцейський, який нестиме службу в цих громадах, пройде відповідне навчання.

Проєкт розпочався у травні 2019 року. За словами голови Національної поліції України Сергія КНЯЗЄВА, він орієнтований насамперед на надання громадянам якісних поліцейських послуг. Правоохоронець житиме на території громади і постійно контактуватиме з нею, сприяючи таким чином розв’язанню проблем і задоволенню потреб громадян. При цьому його не відволікатимуть на виконання неналежних функцій. Офіцерів забезпечать автомобілями, щоб вони могли швидко пересуватися між населеними пунктами і реагувати на виклики.

На презентації рівненської частини проєкту Князєв розповів, що процес підготовки поліцейських офіцерів громади будується на досвіді, набутому, зокрема, під час навчання першої групи офіцерів у Дніпропетровській області. Кожного з них обов’язково навчатимуть й індивідуального захисту.

Зарубіжні партнери підтримують проєкт шляхом тренінгів і наставництва для українських поліцейських, а також у логістичних питаннях.

Начальник поліції Рівненської області Валерій САМЧУК подякував головам ОТГ за підтримку і пообіцяв, що в громадах працюватимуть саме ті офіцери, яких там хочуть бачити самі люди.

Дар’я ТРАПЕЗНІКОВА, «День»
Газета: 
Рубрика: