Найстрашніші в житті ті люди, які прочитали одну книжку. З людиною ж, яка багато читає, завжди матимеш про що поговорити, і тобі поруч з нею нічого не загрожуватиме.
Іван Малкович, український поет і видавець, власник і директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»

Заради здоров’я

МОЗ ініціює збільшення штрафів за порушення маскового режиму
6 листопада, 2020 - 10:42

Міністерство охорони здоров’я закликає народних депутатів Верховної Ради України підтримати законопроєкт №3891, який передбачає введення штрафів за порушення маскового режиму. «Зважаючи на щоденну статистику щодо захворювання на COVID-19, зараз, як ніколи, нам потрібно тотальне дотримання правил, які встановлені МОЗ. Тому ми закликаємо народних депутатів прийняти законопроєкт №3891 щодо застосування штрафів за відсутність масок там, де їх необхідно носити, заради здоров’я та життя», — наголосив очільник МОЗ Максим Степанов.

 За порушення маскового режиму законопроєктом пропонується встановити штраф у розмірі 170-255 грн для фізичних осіб. Накладати штрафи матимуть право як працівники поліції, працівники епідемічного контролю, так і представники органів місцевого самоврядування, адже саме на них покладається здійснення контролю за протиепідемічними заходами.  «Раніше складений протокол передавали в суд, і суд вже вирішував, накладати чи ні штраф. Зараз працюватиме механізм, як у разі порушення правил дорожнього руху», — пояснив міністр охорони здоров’я.

Газета: 
Рубрика: