Задумавши суперечку теперішнього з минулим, ми виявимо, що втратили майбутнє
Уінстон Черчилль, британський політик, прем'єр-міністр Великобританії

«Жодне видання не робить стільки цікавих і актуальних проектів, як «День»

30 грудня, 2019 - 12:54

Дорогі друзі, ви знаєте, як ми цінуємо ваші думки і наше спілкування. За доброю традицією ми вкотре звернулися до вас — своїх авторів, постійних читачів, партнерів та експертів з проханням відповісти на запитання новорічної анкети «Дня». Ваші чесні відповіді завжди слугували для нас гарним виміром «температури» в Україні та світі за минулий рік і внеском в осмислення головних подій, процесів, людей. А ще завжди цікаво читати — що надихає вас і які ви маєте очікування від майбутнього. Отже, пропонуємо вашій увазі відповіді на запитання нашої новорічної анкети. Нам важливо знати і вашу думку. Приєднуйтеся!

Бажаємо вам радісних новорічних свят і щасливого 2020 року!

1. Які події року, що минає, на вашу думку, змінили світ та Україну?

2. Яка подія в житті країни стала найважливішою особисто для вас?

3. Кого ви вважаєте героєм та антигероєм року?

4. Три речі, які додають вам сил і сповнюють оптимізму?

5. Автори, статті, проєкти газети «День», які зацікавили вас найбільше 2019 року?


Григол КАТАМАДЗЕ, президент Асоціації платників податків України:

1. Вважаю, що зустріч в нормандському форматі змінила не тільки Україну, а й світ в цілому. Світ навколо України точно. Занадто багато було скептиків, які не вірили, що підсумки нормандської зустрічі пройдуть з користю. Але те, що ми отримали в Парижі, дало позитивний сигнал, що мир в Україні можливий.

2. Президентські вибори - однозначно. Це напевно були перші за весь час існування незалежності країни вибори, коли президентом стала людина, що не має відношення до політики.

3. Напевно, я вас здивую, але для мене героєм є в світовому масштабі Дональд Трамп. Антигерой - тут пальма першості як і раніше у Володимира Путіна.

4. Перше і найголовніше - віра в майбутнє. Друге - певні знання історії. Третє - це мої онуки.

5. Я зберігаю всі свої інтерв'ю, які виходили в друкованих виданнях, в тому числі в газеті «День». Буквально нещодавно переглядав архів і звернув увагу, що всі автори вашого видання, з якими мені доводилося спілкуватися, неймовірно талановиті. Вашій головній редакторці вдалося зібрати дуже сильний авторський склад. І велика вам шана за те, що ви не обмежуєтеся газетою. Мабуть, жодне видання не робить стільки цікавих і актуальних проектів, як «День» - починаючи від фотовиставок і закінчуючи виданнями книг і навіть організацією школи журналістики. Бажаю вам тільки успіхів і процвітання у всьому, що ви робите!