Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

Авіакомпанія «АероСвіт» може повністю припинити діяльність

14 березня, 2013 - 12:07
ФОТО РЕЙТЕР

Авіакомпанія «АероСвіт» у зв’язку з рішеннями судових інстанцій вважає недоцільним залучення інвестицій для відновлення регулярних далекомагістральних рейсів. Вона також не виключає більш масштабне скорочення персоналу, ніж це передбачено програмою реструктуризації та виведення компанії з кризи, повідомили в «АероСвіті».

Рішення Київського апеляційного господарського суду про зупинення раніше введених в судовому порядку процедур, включаючи підготовку авіакомпанії до санації та виведення її з кризи, може призвести до повного припинення діяльності «АероСвіту», визнання його банкрутом і ліквідації, заявив авіаперевізник.

У компанії відзначають, що поки триває скорочення персоналу в рамках реорганізації, початої ще в грудні 2012 року.

Цією програмою передбачена передача на аутсорсинг окремих операцій, скорочення маршрутів (до далекомагістральних), значне скорочення штату.

«Однак реальна сфера оперування і майбутній штатний розклад «АероСвіту» будуть безпосередньо залежати від того, чи вдасться компанії розблокувати проблеми, що перешкоджають відновленню операційної діяльності та реалізації програми виходу з кризової ситуації», — підкреслили в прес-службі.

Газета: 
Рубрика: