Волі українського народу до самостійного життя не знищать ні ворожі тюрми, ні заслання, бо Україна є нездобутнім бастіоном героїв і борців
Євген Коновалець, український військово-політичний діяч, організатор ОУН

До 2020 року смартфонами буде користуватися 71% українців

5 червня, 2015 - 14:39
ФОТО МИКОЛИ ТИМЧЕНКА / «День»

Попри деяке відставання в розвитку технологій мобільного зв’язку, Україна вписується в глобальні тренди. Згідно з дослідженням Ericsson Mobility Report і AC&M, передає AIN.UA, загальне число мобільних підключень в Україні до 2020 року досягне 73 мільйонів, а підключень до мереж мобільного широкосмугового доступу буде 54 мільйони.

За прогнозами експертів Ericsson, у майбутньому українці менше користуватимуться GSM-технологією. Таким чином, за сім років частка користування цим видом зв’язку зменшиться з 91% до 39%. Разом із тим, очікується популяризація використання технологій W-CDMA (57%) і LTE-підключень (5%). Крім того, до 161% збільшиться проникнення мобільного зв’язку.

Як передає інтернет-видання, інтерес до смартфонів до 2020 року значно посилиться в усьому світі. Таким чином, 70% світового населення користуватиметься смартфонами, число підключень через смартфони зросте більш, ніж удвічі, й досягне 6,1 мільярда.

Газета: 
Рубрика: