Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

КОРОТКО

24 березня, 1998 - 00:00

51,9% акцій Одеського нафтопереробного заводу виставляються на некомерційний конкурс
Фонд держмайна України виставив на некомерційні конкурси за грошові кошти два пакети акцій ВАТ "Одеський нафтопереробний завод" - 26% і 25,9% статутного фонду. Як повідомляє агенція Інтерфакс-Україна, фіксована вартість першого пакету становить 19529 тис. грн., другого - 19400 тис. грн. До претендентів з обох пакетів акцій пред'являється вимога погашення простроченої кредиторської заборгованості підприємств (з урахуванням відсотків за кредит і штрафних санкцій) у сумі еквівалентній не менше $13 млн.

"Procter&Gamble" заперечує рішення ДержстандартуКомпанія "Procter&Gamble Eastern Europe" звернулася до Палати незалежних експертів з питань іноземних інвестицій при Президентові України із заявою про позасудове урегулювання суперечки з Держстандартом України, повідомляє агентство Інтерфакс-Україна. Раніше Держстандарт України анулював сертифікати відповідності на 11 видів продукції компанії, включаючи миючі засоби і засоби для догляду за волоссям, через порушення компанією графіка інспектування 8 фабрик, які входять до її складу. Представники компанії вважають, що це не може бути основою для позбавлення сертифіката на продаж продукції. Компанія "Procter&Gamble Eastern Europe" є засновником "Проктер енд Гембл Україна", що торгує сьогодні 15 найменуваннями продукції на українському ринку.

Лідери трьох країн обговорять проект створення Ан-70Як очікується, на зустрічі лідерів Росії, Німеччини і Франції, що відбудеться 26 березня в Москві обговорюватиметься стан і перспективи співпраці в рамках міжнародного проекту створення європейського військово-транспортного літака нового покоління Ан-70. Про це повідомив агентство Інтерфакс помічник президента РФ із питань авіації й космонавтики Євген Шапошников. За його словами, на експертному рівні консультації щодо цього проекту проводяться Росією та Україною з сімома зарубіжними країнами - Бельгією, Великобританією, Німеччиною, Іспанією, Італією, Туреччиною і Францією. Є. Шапошников уважає, що ухвала про участь європейських країн у російсько-українському консорціумі може бути прийнята не раніше 1999 року.

 

Газета: 
Рубрика: