Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Коротко / НОВИНИ КОМПАНIЙ

6 березня, 2012 - 00:00

Михайло ЗУРАБОВ: Терміни підписання нової газової угоди залежать від термінів оцінювання української ГТС

Терміни підписання нової газової угоди між Україною й Росією залежать від термінів оцінювання української ГТС, заявляє посол РФ в Україні Михайло Зурабов. «На сьогодні я бачу лише одне: якщо українську ГТС оцінюватимуть до 1 серпня, то абсолютно очевидно, на якісь угоди можна розраховувати, у кращому разі, лише в другій половині року», — сказав Зурабов у неділю на виборчій дільниці в Києві. Він також повідомив, що переговори тривають і стосуються трьох основних груп питань. «Перша група питань — це ціна на газ. Друга група питань — це об’єми споживання газу Україною, третя група питань — це яка кількість газу на користь споживачів у Європі через українську ГТС прокачуватиметься», — сказав посол. Зурабов наголосив, що готуються не просто зміни в газові угоди, а міжурядова угода між Україною та Росією з газового питання.

Україна і Куба домовляються про виробництво вакцин і ліків

Національна академія медичних наук України, Державне управління справами і посол Куби в Україні підписали меморандум, у рамках якого українська сторона ознайомиться з виробництвом вакцин і ліків на Кубі для подальшої організації виробництва їх в Україні. Як повідомив президент Національної академії медичних наук України Андрій Сердюк, згідно з підписаним меморандумом, найближчим часом делегація українських фахівців, учених-медиків відвідає Кубу й детально вивчить можливості виробництва кубинської вакцини й ліків в Україні. «На завершальному етапі, можливо, це буде квітень, поїду я, можливо, міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова, і тоді ми вийдемо на всі питання поетапного впровадження виробництва», — зазначив Сердюк. За його словами, розглядається питання про виробництво в Україні не лише вакцин, а й лікарських препаратів. «Нам треба, а в них є прекрасна вакцина проти гепатиту, вони розробляють деякі вакцини онкологічного напряму, працюватимемо з питань діабетичної стопи й деяких лікарських препаратів», — зазначив Сердюк. Він розраховує, що вже до середини року буде визначено основні напрями діяльності щодо цього питання.

«Укрзалізниця» розпочала електрифікацію пасажирського коридору під потяги Hyundai

Державна адміністрація залізничного транспорту України («Укрзалізниця») на електрифікованому напрямі прискореного руху Полтава — Красноград — Лозова завершила будівництво всіх тягових підстанцій і змонтувала контактну мережу. Як повідомила прес-служба «Укрзалізниці», завдяки модернізації Лозова стане станцією стикування різних видів струму. Нагадаємо, «Укрзалізниця» в квітні має намір завершити електрифікацію основного пасажирського коридору Львів — Київ —Донецьк через Красноград, Лозову, де курсуватимуть електропоїзди Hyundai зі швидкістю до 160 км/год.

За імітацію упаковки конкурента полтавського виробника оштрафовано на 50 тисяч гривень

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував виробника низькозамерзаючої охолоджуючої рідини «Тосол А 40» — ТОВ «МГ Автомотив» (Полтава) на 50 тисяч гривень за імітацію упаковки конкурента — ТОВ «Дельфін Дистриб’юшн Україна» (Чернігівська обл.), повідомила прес-служба відомства. «МГ Автомотив» неправомірно використовувало позначку «АЛЯСКА», схожу на назву продукції конкурента — «АЛЯSКА». ТОВ «Дельфін Дистриб’юшн Україна», яке раніше почало реалізацію охолоджуючої рідини під назвою «АЛЯSКА», має пріоритет на використання назви», — зазначено в повідомленні. Комітет зобов’язав «МГ Автомотив» припинити випуск продукції під назвою «АЛЯСКА», інвентаризувати й знищити залишки спірних упаковок.

Газета: 
Рубрика: