І добро, і зло примножуються в геометричній прогресії. Ось чому ті маленькі рішення, які ми приймаємо щодня, безмежно важливі.
Клайв Стейплз Льюїс, відомий британський письменник, філософ, християнський апологет

Коротко / НОВИНИ КОМПАНIЙ

6 березня, 2008 - 00:00

Боротьба за державний депозит

Запорізька влада розмістила вільні кошти міського бюджету на депозитному рахунку. Як повідомили в прес-службі Запорізького міськвиконкому, на право розмістити на свій депозитний рахунок 15 мільйонів гривень тимчасово вільних коштів міського бюджету претендували 27 банків. «Робоча група, до складу якої входять представники міської виконавчої влади, казначейства, виконкому та депутати міської ради, визначила переможця — ВАТ «Банк «Фінанси і Кредит», — повідомили в прес-службі. За умовами договору, місто готове розмістити 15 мільйонів гривень на чотири місяці. Спочатку банк «Фінанси і Кредит» запропонував 16% річних, але потім із власної ініціативи підняв ставку до 16,5%. За попередніми розрахунками, розміщення тимчасово вільних коштів на депозиті дозволить заробити близько 800 тисяч гривень. Ці гроші планується витратити на соціальні програми.

Державні пакети акцій вітчизняних авіакомпаній планують продати

Міністерство транспорту та зв’язку України пропонує продати державні частки в статутному капіталі авіакомпаній «АероСвіт- Українські авіалінії» (22,4%) і Міжнародні авіалінії України (МАУ, 61,6%). Як повідомив міністр транспорту та зв’язку Йосип Вінський, відповідна пропозиція направлена до Фонду держмайна України. «Це стосується не лише їх («АероСвіт» і МАУ), але і всіх підприємств, де в нас частка 25%, де малі частки, де вони неефективні, а ми на них не впливаємо. Нехай їх купують і використовують приватні структури», — сказав Вінський. У свою чергу, президент авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» Юрій Мірошников позитивно оцінює ймовірність приватизації державної частки в статутному капіталі підприємства. «Теперішня ініціатива Мінтрансзв’язку України розглядається нами з оптимізмом, оскільки ми передбачаємо: при правильній організації такого роду процес дозволить МАУ залучити значні додаткові кошти, що забезпечить подальший стійкий розвиток і конкурентноздатність бізнесу компанії», — сказав Мірошников.

Житло для середнього класу, який зароджується

У селі Гореничі Київської області на ділянці 130 тисяч квадратних метрів побудують житловий комплекс під назвою «Зелена гора», замовником будівництва якого виступило ТОВ «Барви-2005», яке входить до групи компаній «Нелора Ленд». Згідно з повідомленням компанії, проект передбачає будівництво 36 дев’ятиповерхових житлових будинків, 65 таунхаузів, дошкільно-освітньої установи, соціально-побутових об’єктів, у тому числі й торговельно-розважальних. Першим етапом будівництва стане створення об’єктів інженерної інфраструктури, після чого — зведення житлових будинків. «Своїми основними параметрами житловий комплекс «Зелена гора» розрахований на середній клас, який зароджується, а ціни на купівлю житла в даному мікрорайоні зафіксуються вже сьогодні і не перевищать стандартні», — йдеться в повідомленні компанії. Як повідомив генеральний директор «Нелори Ленд» Михайло Гріншпон, на сьогоднішній день компанія вже інвестувала в даний проект близько 12 мільйонів доларів. Разом із тим, гендиректор не озвучив загальної суми інвестицій у його реалізацію... Здачу комплексу в експлуатацію заплановано на перший квартал 2011 року.

Газета: 
Рубрика: